:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
*TATLI BELA*
hı anlamadım ne konişisiniz bende seni sevorumm....
pamuk_prenses
slm bn deldimmmmmmmmmmm Big Grin
Ara
*TATLI BELA*
ya ben parmağımı kestim.......
YARGIÇ
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bakkk ded dellendirme beniiiiiiiiiiiiiiiiiii....an?lllbir ka? erkkek ark...belkimmm biraka?? da k?s olabilirrrrrrrrrrrrrrrrr yaffffffffffffff bakk sinir oldumm ?imdii tlf kapal?? nap?o bu ?ocukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk intihar edcemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmConfusedmiley11: Confusedmiley11: Confusedmiley11: Confusedmiley11:

Y?NE A?LE FAZC?ASI ?IKARACAZ HE DUR KIZ B? ??? VARDIR ANIL B?RADER?M?N....
Ara
*TATLI BELA*
suuuuuuuuuulllttttttttttaaaaaaaaannnnnnnnnnnnn orrrrrrrdddaaaaaaaammmmmııııııssssssssssssıııııııınnnnnnnnnn
>As!_M€L€q<
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Y?NE A?LE FAZC?ASI ?IKARACAZ HE DUR KIZ B? ??? VARDIR ANIL B?RADER?M?N....
umar?mmmmmmmmmmmmmmmmm dedeci?immmm yafff yookkk ben an?l?maa g?feniommmm yaaaaaaaaaaaaaaa
>As!_M€L€q<
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:suuuuuuuuuulllttttttttttaaaaaaaaannnnnnnnnnnnn orrrrrrrdddaaaaaaaammmmm??????ssssssssssss????????nnnnnnnnnn
kevseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
burday?????????mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
ben burdannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn hi?????????????????????????? ayr?lamad?mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
YARGIÇ
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:umar?mmmmmmmmmmmmmmmmm dedeci?immmm yafff yookkk ben an?l?maa g?feniommmm yaaaaaaaaaaaaaaa

SEN Y?NEDEN O KADAR G?VENME:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
>As!_M€L€q<
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SEN Y?NEDEN O KADAR G?VENME:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

yafff dede benb gelip bii y?kcammm seniii haa dede dedikk ba?r?m?za bast?kkk beni k?r?kl?onnnnn ama aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
*TATLI BELA*
kavga etmeyin ayırmam bak.........

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 13 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 11:00 PM