:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
>As!_M€L€q<
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:KIS SULTAN DEL?RME ANIL KA?MI? ?OCUK NAPSIN BA?ININ ET?N? YEM??S?N:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

evet yedimmm ne yalann s?liimmm hehehehehhe ama osunnn ben sewyom ondannn ehhhehehhee:p :p

g?lmee g?lmee diommmmmmmmmm
YARGIÇ
TAMMAM GÜLMÜYOM:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
ANIL GEL AL ŞU DELİ KIZI BAŞIMDAN :yikildim::yikildim:

HAKKATEN NEREDE KIS SENİNKİ YOK ORTADA:yikildim::yikildim:
Ara
*TATLI BELA*
aman ?ok komikkkkkkk
>As!_M€L€q<
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:TAMMAM G?LM?YOM:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
ANIL GEL AL ?U DEL? KIZI BA?IMDAN :yikildim::yikildim:

HAKKATEN NEREDE KIS SEN?NK? YOK ORTADA:yikildim::yikildim:

bilmiomm valla dede nerdedirrr yine arkada?lar?ylad?rrr herhalde ...............

hanii g?lm?odunnnnnnn....deeeeeeeeeeeeedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
*TATLI BELA*
Confusedmiley15: ben bunu yanl?? yere yazm???m arkada?lar bravo bana ?u mahkum arkada? bi?eler yazm??taaaa...ger?i gerek yok yorum yapmaya........Confusedmiley15: Confusedmiley15:
YARGIÇ
TAMAM SAKİN OL NORMALDİR SİZ ONA CEVAP VERMEYİN ARKADAŞLAR BIRAKIN:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
>As!_M€L€q<
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aman ?ok komikkkkkkk

nolduu bac?mm yinee benii mii k?skand?nnnnn
dede bilion muuu kevsoo benii erkek arkada??mmdannn vee di?er kuzenlerimden k?skan?oooooo tabii bendse onuu kevsoomm benimmmmmmmmm seniiiiiiiiiiiiiii sewyommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm hemde ccccccoooooooooooooooooooooooooooooooooooogggggggggggggggggggggggggConfusedmiley31: Confusedmiley31: Confusedmiley31: Confusedmiley31: Confusedmiley31: Confusedmiley31: Confusedmiley31: Confusedmiley31: Confusedmiley31: Confusedmiley31:
YARGIÇ
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bilmiomm valla dede nerdedirrr yine arkada?lar?ylad?rrr herhalde ...............

hanii g?lm?odunnnnnnn....deeeeeeeeeeeeedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

OHOHO ANIL GES?N SEN BURDA OO NE G?ZEL HE:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
>As!_M€L€q<
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Confusedmiley15: ben bunu yanl?? yere yazm???m arkada?lar bravo bana ?u mahkum arkada? bi?eler yazm??taaaa...ger?i gerek yok yorum yapmaya........Confusedmiley15: Confusedmiley15:

yettimmmmm ulennnnnnnnnnnnnn ne olduu k?s ordaa kimmi????? os?le furimmmmmmmmmmmmmmm onu :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
>As!_M€L€q<
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:OHOHO ANIL GES?N SEN BURDA OO NE G?ZEL HE:yikildim::yikildim::yikildim:
bakkk ded dellendirme beniiiiiiiiiiiiiiiiiii....an?lllbir ka? erkkek ark...belkimmm biraka?? da k?s olabilirrrrrrrrrrrrrrrrr yaffffffffffffff bakk sinir oldumm ?imdii tlf kapal?? nap?o bu ?ocukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk intihar edcemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmConfusedmiley11: Confusedmiley11: Confusedmiley11: Confusedmiley11:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 7 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 02:32 PM