:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
*TATLI BELA*
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aaa bide d?fseydinis Kevser Han?m anaaa tam cazg?rm?? he korkulur k?z senden:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

BAK GEL?R?M HAAAAAAA....:yikildim: :yikildim: :yikildim:
YARGIÇ
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BAK GEL?R?M HAAAAAAA....:yikildim: :yikildim: :yikildim:

buyur gel can?m s?k?l?yor zaten iki lak?rd? ederdik:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
*TATLI BELA*
Ver Adres? Hemen Gel?yorum Bak Vermezsen H?? ?? Olmaz Ona G?re Bu Arada Dede Falan Ayaklari Var Hayirdir:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
YARGIÇ
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ver Adres? Hemen Gel?yorum Bak Vermezsen H?? ?? Olmaz Ona G?re Bu Arada Dede Falan Ayaklari Var Hayirdir:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

adresim yaz?yo zaten :yikildim::yikildim:bu dede sohbeti farkl? bir mevzu uzun hikaye bu senin kuzenin kendini benim torunum olarak g?rmek istiyo acayip bi hale geldi delirdimi ne zavalla?m:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:bana dede diyo bende bi?i demiyom sefinsin garibim:yikildim::yikildim:ee ne zamand?r arkada??z:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
*TATLI BELA*
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:adresim yaz?yo zaten :yikildim::yikildim:bu dede sohbeti farkl? bir mevzu uzun hikaye bu senin kuzenin kendini benim torunum olarak g?rmek istiyo acayip bi hale geldi delirdimi ne zavalla?m:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:bana dede diyo bende bi?i demiyom sefinsin garibim:yikildim::yikildim:ee ne zamand?r arkada??z:yikildim::yikildim::yikildim:

YAZMIYO ADRES?N CANIMCIM BEN G?REMED?M SEN ??MD? BANA K?R DE DERS?N...........:yikildim: :yikildim: :yikildim:
YARGIÇ
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YAZMIYO ADRES?N CANIMCIM BEN G?REMED?M SEN ??MD? BANA K?R DE DERS?N...........:yikildim: :yikildim: :yikildim:

yok sana k?r demem ama adresim yaz?yo valla:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
mahkum
Sohbet Ed?n Yaw M?eebbet Muhabbet:yikildim: :yikildim: ORTAYA B?R DE GEY?K ATALIM TAMAM:yikildim: :yikildim: Big Grin
Ara
*TATLI BELA*
TEŞEKKÜRLER YILMAZ BEY KÖR ETTİNİZ BENİ AĞLIYORUM İŞTEEEEEEEEEEE..............YA HARBİDEN ÇOK SIKILIYORUM BEN BUGÜN İÇİMDE BİR SIKINTI VAR.........Confusedmiley6: Confusedmiley6: Confusedmiley6:
YARGIÇ
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:TE?EKK?RLER YILMAZ BEY K?R ETT?N?Z BEN? A?LIYORUM ??TEEEEEEEEEEE..............YA HARB?DEN ?OK SIKILIYORUM BEN BUG?N ???MDE B?R SIKINTI VAR.........Confusedmiley6: Confusedmiley6: Confusedmiley6:

HAD? SENDE YAPMA SEN? NEDEN K?R EDEY?M KEVSER HANIM A?LAMASANIZ ?Y? OLUR RECA EDER?M YAPMAYINIS...Confusedmiley9:
Ara
*TATLI BELA*
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:HAD? SENDE YAPMA SEN? NEDEN K?R EDEY?M KEVSER HANIM A?LAMASANIZ ?Y? OLUR RECA EDER?M YAPMAYINIS...Confusedmiley9:

TAMAM A?LAMIYORUM YILMAZ BEY S?Z YETERK? ?STEY?N?Z........

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 10 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 07:56 PM