:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
YARGIÇ
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yafff gece duygusuzu ben kapad?mmmmm bek?ilikk yapt?mm yafffffff....hehehhe ya ne billimmm i?te..........yeni kalkt?mmm...... :p :p

??MD? SEN FIR?A YEMEMEK ???N T?RL? T?RL? BAHANE BULURSUNBig GrinBig Grin
NESE HAD? BAKALIM BU G?NL?K ?DARE EDEL?MBig GrinBig Grin
SEN ?ALI?MIYORSUNDA SANIRSAM HE OKULDA MI YOK KIS SEN?NBig GrinBig Grin
Ara
>As!_M€L€q<
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:??MD? SEN FIR?A YEMEMEK ???N T?RL? T?RL? BAHANE BULURSUNBig GrinBig Grin
NESE HAD? BAKALIM BU G?NL?K ?DARE EDEL?MBig GrinBig Grin
SEN ?ALI?MIYORSUNDA SANIRSAM HE OKULDA MI YOK KIS SEN?NBig GrinBig Grin
yaffff yokkkkk ?al??m?ommmmmmmmmmm ....okull bittii.....ama ders ?al???ommm...?ni haz?rl?kkkkkk yaaa ?le ...
YARGIÇ
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaffff yokkkkk ?al??m?ommmmmmmmmmm ....okull bittii.....ama ders ?al???ommm...?ni haz?rl?kkkkkk yaaa ?le ...

HAAZIRLAN HAZIRLAN VALLA HAZIRLANMAKTAN BA?KA B?R?EY YAPMIYO K?MSE ZATEN Big GrinBig GrinBig GrinEN SONUNDA B? BAKIYON A?IKTA B?R S?R? ?NSAN BU SENE ZATEN B? ACAY?P OLMU? YA YEDEK KONTENJANLARLA B?LE BO?LUKLAR DOLMAMI? YEDE?EDE YEDEK KONTENJAN A?MI?LAR Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
>As!_M€L€q<
bilyommm ?imdiii ona bak?ommm yafff yaa yas?pp gidemiommm ??nk? ben ?ni s?nav?na ?ni i?in girmiommm ben polis akademisi istiyorummm yaaa oke ......bu sene polis akdemisi s?navlar?na girdimm m?lakat? ge?timmm s?navda 4..5 puanla elendim yaaaa ?le............Confusedmiley6: Confusedmiley6: Confusedmiley6:
YARGIÇ
anladım seni ya bu sene sınava girsem kesin girerdim bi yere sadece önlisans ta değil lisansta bile açık varmış.Polis Akadamesi sınavlarına tekrar girebiliyor musun peki
Ara
>As!_M€L€q<
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:anlad?m seni ya bu sene s?nava girsem kesin girerdim bi yere sadece ?nlisans ta de?il lisansta bile a??k varm??.Polis Akadamesi s?navlar?na tekrar girebiliyor musun peki
yafff bir s?r? a??kk varryaaa hele say?salll.............nese....yaaa tabii m?lakatta elenmedi?in s?recee polis akademisine ya??n tuttu?u s?rece girrersinn yaafff ?le i?te
YARGIÇ
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yafff bir s?r? a??kk varryaaa hele say?salll.............nese....yaaa tabii m?lakatta elenmedi?in s?recee polis akademisine ya??n tuttu?u s?rece girrersinn yaafff ?le i?te

valla tam benim b?l?m i?te nese k?smet de?ilmi?.M?lakatta bir kere elenirsen bitiyor yani ?yle mi?Peki bir daha ki sefere sadece s?nava m? gireceksin yoksa tekrar m?lakat var m??
Ara
>As!_M€L€q<
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla tam benim b?l?m i?te nese k?smet de?ilmi?.M?lakatta bir kere elenirsen bitiyor yani ?yle mi?Peki bir daha ki sefere sadece s?nava m? gireceksin yoksa tekrar m?lakat var m??
hee elenirse bidaha giremiooo....?le dediler bana.........ama her seferde m?lakata girmek zorundas?nn m?lakata girip ge?mezsen s?nav giri?? belgenii veremiolar..ge?ersennn veriolar s?nava girmeye hak kazanm?? oluosun oke.......
YARGIÇ
anladım bilgilendirme için teşekkür ederim bi işime yarayacağından değil meraktan sordum valla Big GrinBig Grin
bizden geçti artık yaşlandıkBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
>As!_M€L€q<
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:anlad?m bilgilendirme i?in te?ekk?r ederim bi i?ime yarayaca??ndan de?il meraktan sordum valla Big GrinBig Grin
bizden ge?ti art?k ya?land?kBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

h????????m bundan sona sana yarg?? dede dicemmmmm hehehheehehe

bu arda sorun de?illllll.......:p :p

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 12 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 06:07 PM