:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
mahkum
:yikildim: :yikildim: yok ya buran?n sohbeti iyi de?ilmi?. gidin i? bulun karde?im sonra gelin.:yikildim: i?i yok sabahtan ak?ama netin ba??nda :yikildim: :yikildim: bk bana forumlarda sorumlu fahri m?fetti?lik yap?yom :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
*TATLI BELA*
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya b?rakmak gerekiyordu o y?zden b?rakt?m i?te hani senin foto?raflara bakt?mda ger?ekten foto?raflar?n? ?ekmekte ?ok keyif verici olurdu her zaman g?zel objeler yakalanm?yor foto?raf ?ekmek i?in....Big Grin Big Grin

bu arkada? ne yazm?? b?le okundunmu......
mahkum
hakkaten sen obje misin dawn 22?Confusedmiley23: ama avatar g?zelmi? ha:yikildim: :yikildim:
Ara
YARGIÇ
dawn_22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bu arkada? ne yazm?? b?le okundunmu......

SEN ONA BAKMA Big Grin Big Grin ?ZG?RL???N YEN? FARKINA VARDI SAPITTI NE D?YECE??N? B?LM?YORBig GrinBig Grin
Ara
>As!_M€L€q<
bennnnndeeeeeeeeeeeeee geldimmmmmmmmmmmmm kısss bacımmmmmmmmm nabün buarada slmm arkadaşlarrrrrrrrrrrrr
>As!_M€L€q<
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:SEN ONA BAKMA Big Grin Big Grin ?ZG?RL???N YEN? FARKINA VARDI SAPITTI NE D?YECE??N? B?LM?YORBig GrinBig Grin
ilahhiii yarg??? allah iyili?ini versinnnn .......................:yikildim: :yikildim:
YARGIÇ
Big Grin Big Grin Sultan Da Gelm?? Ho?geld?n Kis Sen?nde Allah ??l???n? Vers?nBig Grin Big Grin Big Grin napion Bak?m
Ara
>As!_M€L€q<
hoşbulduk valla yenii uyandımmm şimdilikk daha bişi yapmadımmmm heheheh sen napionnn bakiimmmmm...........
kısssssssssssss kuzennnnnn öldün müüüü yafffffffffffffffffffffff
YARGIÇ
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ho?bulduk valla yenii uyand?mmm ?imdilikk daha bi?i yapmad?mmmm heheheh sen napionnn bakiimmmmm...........
k?sssssssssssss kuzennnnnn ?ld?n m???? yafffffffffffffffffffffff

KIS BU SAATE KADAR UYUR MU ?NSANBig GrinBig GrinBig Grin
SEN?N KUZEN ?ALI?IYO DOSYALARLA HA?IR NE??R NEYSE SANA G?NAYDIN DESEM OLMAYACAK NE YATIYON KIZ BU SAATE KADAR Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
>As!_M€L€q<
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:KIS BU SAATE KADAR UYUR MU İNSANBig GrinBig GrinBig Grin
SENİN KUZEN ÇALIŞIYO DOSYALARLA HAŞIR NEŞİR NEYSE SANA GÜNAYDIN DESEM OLMAYACAK NE YATIYON KIZ BU SAATE KADAR Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
yafff gece duygusuzu ben kapadımmmmm bekçilikk yaptımm yafffffff....hehehhe ya ne billimmm işte.....geç yattımm.....yeni kalktımmm...... :p :p
laaa kusennn o patronun senii öldürür zavallımmm bütünn herşeyşii o yapıo

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 18 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 11:32 PM