:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Yenemuko
anladığım kadarıyla şahir ruhlusunuz ne güzel sizin adınıza sevindim Big Grin
Ara
canı@sı@52
evet galiba öyleSmile çook hoş gerçektenSmile şiirleri çook severim bazen şiir yazarımSmile her türlü konuda paylaşılabilecek bir forum çook güsel insanlar duygularını rahatça yansita biliyo bu foruma
Ara
canı@sı@52
evet şiir okumayı çook severim şiirlerde kendimi bulurum. şiirler zaten insanların yansımasıdır hepsi yaşanmış duygulardırSmile
Ara
Yenemuko
canısı52 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:evet galiba öyleSmile çook hoş gerçektenSmile şiirleri çook severim bazen şiir yazarımSmile her türlü konuda paylaşılabilecek bir forum çook güsel insanlar duygularını rahatça yansita biliyo bu foruma

Bencede rahat olun duygularınızı ve şiirilerinizi sizde yansıtırsınız artık beklioruz güzel şiirlerinizi Smile
Ara
canı@sı@52
Karşımıza erken çıkmış insanları yolun dışına sürerken; bir gün geri dönüp, onu deliler gibi arayacağımızı hesaba katıyor muyuz?
Hayat her zaman cömert davranmaz bize.Tersine, çoğu kez zalimdir.Her zaman aynı fırsatları sunmaz.Toyluk zamanlarını ödetir, hoyratça kullandığımız arkadaşlıkların, eskitmeden yıprattığımız dostlukların, savurganca harcadığımız aşkların hazin hatırasıyla yapayalnız kalırız bir gün....
Bir akşamüstü yanımızda kimsecikler olmaz;
Ya da olması gerekenler yanımızdakiler değildir
Ara
canı@sı@52
sağolunnSmile inş bu arada sizinde şiirlerle alakanız var mıı şiirler sözler size ne hissettiriyor sizin için önemi nedir ki???
Ara
Yenemuko
ben genellikle okumayı tercih ederim yazma gibi bir kaabiliyetim malesefki sıfırın altında Smile
Ara
canı@sı@52
Dünya öyle bir yer ki
gözünü kırptığında her şey tersine döner, geriye o iyi kötü acı dolu anıların
kalır,gün gelir isyan edersin pişman olursun yaptıklarına ama elinden bir şey
gelmez çünkü hayat sana 1 şans sunmuş 1 kural koymuştur,O yüzden öyle gül
öyleyaşa ki arkandan kaçtı demesinler, insan kendi hatasını bulamaz
anca karşısındakinin hatalarını gören keskin nişancıya benzer, bir çok kalp
kırar yürek yakar sonra ders alırlar ama unutmasınlar ki hayat onlara 1 şans
sunmuş 1kural koymuştur, sonra geriye kalanlarla avunurlar, kaybettiklerinin
peşinden ağlarlar, ama ya giden ölür ya kalan anılarıyla avunur, O yüzden yaşam
geriye bakarak anlaşılır,,,,,,,

YAZAN; Neslihan

bu kendi yazmış olduğum yazı sizce nasıl
Ara
canı@sı@52
yaa bence her insan şiir yazı yaza bilir sadece içindeki duyguları kaleme alıcak
Ara
Yenemuko
canısı52 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaa bence her insan şiir yazı yaza bilir sadece içindeki duyguları kaleme alıcak

e bu durumda ben o her insan konumu girmiorum sanırım iki kelimeyi yanyana koyup yazamıorum Big Grin Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 8 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 05:10 AM