:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
sunurk
off terledim be dur üstümü çıkarayım
Ara
€BeRimSin
Sigaramın dumanı sen Ateşi ben olayım Al beni buralardan Yanlız senle kalayım ..
canı@sı@52
mrb nasılsınızz Smile
Ara
canı@sı@52
____ Biz Kimmiyiz???___

Biz sevda
yağmurlarında ellerini açmış bekleyençok sevmiş ve belkide hiç sevilmemiş
olanlarız.Biz YüReKLi olanlarız.Biz SeVMEYi bilenleriz..
Ara
Yenemuko
mrb iiyiz siz nasılsınız sanırım bu garip olay Big Grin
Ara
canı@sı@52
BiRaKaCaGiN BiR eLi HiC TuTMa, TuTaCaGiN ELi Hic BiRaKMa. SaHTe SeVGiLeRe GüL oLMaKTaNSa, GeRCeK SeVgiLeRe DiKeN oLMaYa DeGeR. BuNu aSLa uNuTMa!!!
Ara
Yenemuko
canısı52 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BiRaKaCaGiN BiR eLi HiC TuTMa, TuTaCaGiN ELi Hic BiRaKMa. SaHTe SeVGiLeRe GüL oLMaKTaNSa, GeRCeK SeVgiLeRe DiKeN oLMaYa DeGeR. BuNu aSLa uNuTMa!!!

tşk ederim unutmam Big Grin
Ara
canı@sı@52
tşk ederim bende iyiyiym sağolunSmile yeni üye oldumda çook hoşuma gitti iyi bir forumSmile__________________________________

..hayat her gün yeni bir konu gibi başladı.. giriş..gelişme..sonuç.. ne girişler umrumdaydı.. ne gelişmeler.. sonuç hep hüsrandı..bunu bilirim.. bugünde hüsrandı kocaman.. hala yalnızım bak..! hala bulamadın beni...

Ara
Yenemuko
canısı52 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tşk ederim bende iyiyiym sağolunSmile yeni üye oldumda çook hoşuma gitti iyi bir forumSmile__________________________________

..hayat her gün yeni bir konu gibi başladı.. giriş..gelişme..sonuç.. ne girişler umrumdaydı.. ne gelişmeler.. sonuç hep hüsrandı..bunu bilirim.. bugünde hüsrandı kocaman.. hala yalnızım bak..! hala bulamadın beni...

sizden ii olmasın forumumuz çok iidir hoş geldin ii vakit geçirsin demicem ii vakit geçireceğin gerçek olan bişey Big Grin
Ara
canı@sı@52
(...). .. İnsanLar, KéndiLérini Korumak İçin EtrafLarına ßiLinçsizcé DuvarLar Örüyor .. .~ ßénsé Kéndimi, Kéndimdén Korumak İçin Yapıyorum ßunu ~.. Çok AcI .."Kéndiné YabancıLaşmak" ßu OLsa Gérék !" ParmakLarının ßiLé ßirbirini Tanımaması ßoğazım, Yutkunuşunu HatırLamıyor ""GözLérim, 'Hép' Akan YaşLarına Yabancı".. Çok AcI ..Sésini Duysam, GüLümséyécéğim Oysa !?" Küçük Kız AcéLén Néréyé, ßir SéLamın Yok Mu !? "...(...)
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 15 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 05:12 AM