:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
karabı@ber
vsfdehytrdshjdıud gdghgybcfuksdkıocdoıjhbh
jsgertdknıosxk

işte bu kadar karmasıgım ne olur yardım edın.cozebılen vRAMI DUYGULARIMI.
Ara
EndLess
Sevgılı gunluk...Bende olmasam kımse zıyaret etmıcek senı zaten ılerıde bı ıkımız kalırız senınle..Neyse gunluk Asıl konuya gelım.. Sevdıgını söleyememk nasıl bı duygudur gunluk hıc yasadın mı... Tam dılıne gelmısken sozcukler yutkunmak zorun da kaldın mı....Hıc Bırıne Bakarken Elın ayagına dolandın mı bu kadar svedıgın halde gerı cekılmek zorun da kaldın mı...Kendını anlatmak ıcın ugrastıgın halde hıc bısye anlatamadıgın oldumu...

İşte böle Be gunluk.. Hayat Yalandan Ibaret Hıssettıklerını Bıle Yasayamadıgın ,Koca Bı yalan...Sevıyorum be gunluk.. Var Mı Otesı...
Ara
karabı@ber
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sevgılı gunluk...Bende olmasam kımse zıyaret etmıcek senı zaten ılerıde bı ıkımız kalırız senınle..Neyse gunluk Asıl konuya gelım.. Sevdıgını söleyememk nasıl bı duygudur gunluk hıc yasadın mı... Tam dılıne gelmısken sozcukler yutkunmak zorun da kaldın mı....Hıc Bırıne Bakarken Elın ayagına dolandın mı bu kadar svedıgın halde gerı cekılmek zorun da kaldın mı...Kendını anlatmak ıcın ugrastıgın halde hıc bısye anlatamadıgın oldumu...

İşte böle Be gunluk.. Hayat Yalandan Ibaret Hıssettıklerını Bıle Yasayamadıgın ,Koca Bı yalan...Sevıyorum be gunluk.. Var Mı Otesı...
OLMAZMI YAVRUCUM OLMAZMI.ahhhh ahhhhhhhhhhhhh.
sen o kadar kendı ıcınde caba verırrsın ama o senı hıc gormez.bılmez kı senın onu sevdıgını.bılsede işine gelmez.sen nasıl olsa hep varsındır.onu gercek seven olarak.o gıder gonlunu eglendırır gezer dolasır.kusturur senı.ama bilmezki ne yaralar almıştır ınsanın yuregı.

''hep dersinki allahım onu bı baskasıyla gormekmı'' offfff offffffff ama oda olur.yüreğin onada alısır.soranlara unuttum ya.gectı bıttı dersin.

bitermi hiç serseri .bitmezzzzzzzzzzzzzzzzzzz.
Ara
EndLess
karabıber Adlı Kullanıcıdan Alıntı:OLMAZMI YAVRUCUM OLMAZMI.ahhhh ahhhhhhhhhhhhh.
sen o kadar kendı ıcınde caba verırrsın ama o senı hıc gormez.bılmez kı senın onu sevdıgını.bılsede işine gelmez.sen nasıl olsa hep varsındır.onu gercek seven olarak.o gıder gonlunu eglendırır gezer dolasır.kusturur senı.ama bilmezki ne yaralar almıştır ınsanın yuregı.

''hep dersinki allahım onu bı baskasıyla gormekmı'' offfff offffffff ama oda olur.yüreğin onada alısır.soranlara unuttum ya.gectı bıttı dersin.

bitermi hiç serseri .bitmezzzzzzzzzzzzzzzzzzz.

Cııks Big GrinBig Grin Benım olaya baya farklı o O cok sevıyo ve bunu heryerde söluyo ama ben bı turlu Sölıyemıyorum.. Korkagın tekıyımdır SmileSmileSmile: O yuzden bı Turlu ona bunu sölıyemıyporum offfffffff o fffffff
Ara
karabı@ber
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Cııks Big GrinBig Grin Benım olaya baya farklı o O cok sevıyo ve bunu heryerde söluyo ama ben bı turlu Sölıyemıyorum.. Korkagın tekıyımdır SmileSmileSmile: O yuzden bı Turlu ona bunu sölıyemıyporum offfffffff o fffffff
serserı 127.neden soyleyemıyosun.yarın cok gec olabılır soylemek ıcın.
o zaman hep içinde kalır.ben diyemiyorum.cünkü durum cok farklı ama sana demek farz olmus.
Ara
Tomurcuk
sevgili günlük bugün dost sahibi oldum SmileSmileSmile
Ara
EndLess
Sevgılı gunluk bugun dost sahıbı olan bırının mutluluguna sahıt oldum SmileSmileSmileSmile
Ara
Tomurcuk
sevgili günlük bugün pembemi çok özledimSad Big Grin 2 gündür göremiorum balımı Sad Sad Big Grin
Ara
piko
tuh ben kacırmısım tekrarı yayınlanacakmı acabaBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Resimler&Hayaller
sevgili günlük
şimdi işten geldım
bugun burda hava süper,dinlenmeye ayırdım şimdiki saatlerıSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 10 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 03:04 PM