:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
CaNaT
eee burada fazla takılma istersen gez dolaş bi şöle he ne dersin Smile Smile
Ara
ask_sehidi
tmm abi Wink
Ara
gokce_18
ask tatılmaz bı dygudur kımseye anlatamzsın yasadıgın duygu bazen sevın bazen uzundu koyar ınsana ask
Ara
sudenaz
gökce haklısında eger illakı acı yasıcaksam ölüm olcana ask acısı olsun
Ara
gokce_18
sudenaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gökce haklısında eger illakı acı yasıcaksam ölüm olcana ask acısı olsun
tabkı canım oyle bende cok acı cekıyorum suan sevgım ııcn elımden gelenı yapdım ama olmadı kader bu da varmıs hıc bırzamn ınanmazdım ayrılacagımıza ama oldu bıkez ayrıldık ve nasıl acı cekdıgımı bı allah bılr bıde ben bılırım ama herseye ragmen hayatdayım guluyorum ama guldugumde ıcım kan aglıyo o aklıma geldıgınde delı oluyorum ve aklımdan cıkmıyo aglıyorum belkı ben onu dusundugum kadar o benı hıc dusunmuyo oyle ıdyorum ve ondan nefret edıyorum oyle dıyınce ask acısı cok kotu bırsey karsılık sevıyorsun ımkansız sana yakında ama elını uzatamıyrosun ona ve senın ıcınde kemırıyoo cnmSad:?? Sad
Ara
CaNaT
geçmiş olsun kardeşim bu kadar takıp kendini yıpratma ama tamam mı
hayat onsuz da devam ettiğine göre kendini çok fazla üsmenin bi anlamı da yok
takmamaya düşünmemeye calış tamam mı Smile
Ara
ask_sehidi
Alıntı:tabkı canım oyle bende cok acı cekıyorum suan sevgım ııcn elımden gelenı yapdım ama olmadı kader bu da varmıs hıc bırzamn ınanmazdım ayrılacagımıza ama oldu bıkez ayrıldık ve nasıl acı cekdıgımı bı allah bılr bıde ben bılırım ama herseye ragmen hayatdayım guluyorum ama guldugumde ıcım kan aglıyo o aklıma geldıgınde delı oluyorum ve aklımdan cıkmıyo aglıyorum belkı ben onu dusundugum kadar o benı hıc dusunmuyo oyle ıdyorum ve ondan nefret edıyorum oyle dıyınce ask acısı cok kotu bırsey karsılık sevıyorsun ımkansız sana yakında ama elını uzatamıyrosun ona ve senın ıcınde kemırıyoo cnmSad:?? Sad
gokce_18
(คşк şєђเ๔เ) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:üzüldüm şimdi inş. karşına daha iii biri çıkar Sad
saol cnm ama hıc bırsey kalımaz bu hayata ask acısı olsada takılmaz takmıyacaksın asıl takmıyacaksın kı karsındakı senı mutlu gordugunde o acı ceksın asıll ben ne kadar acı ceksemde o benım kadar acı cekemezz oyle bırsey
Ara
gokce_18
offffffff acıııııııııııııı offfffffffffffffff
Ara
Rüya Güzeli
annadım ben onu sanırım pcşekerim Big GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 7 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 02:49 PM