:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Tr-laz
ya burda bunları ciddi ciddi misöylüyosunuz yoksa gırgır olsun die mii....????
Ara
EyLuLce
cnım murata sor bakıyımm noluyooo benim gelin güvey oldugum yokkkk oyle bişe olmazsa suanböyle seyler yazmadım cnm
Ara
EyLuLce
uykum geldii gittim olamz mı yaneBig Grin
Ara
Tr-laz
erkan soyle sene murat kaç tane kızla birden konuşuyo paylaşamıyolar yaaa allah tan yenemizin kulağına gitmiyo gitseydi murat amıştı yani....
Ara
EyLuLce
ha ha ha ha ha ha ha
Ara
Tr-laz
ne oldu eylulce zoruna mı gitti komik olan ne...????
Ara
first
haklısın burak bunlarda benim aşkım die yırtınıyolar ya zaten amylee ile yaptığımız bi oyundu zaten kız murattan 3 yaş büyük 21 yasında onla ciddi olması imkansız eylülce sende boşuna kısım kısmetini kapatıyonSmile

ikidebir canlarım deyip durma dersende first hariç yaz parantez içindeBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
EyLuLce
yok cnmm sadecee biz biliyoz ne oldugunu uzatmaya gerek olmadıgı için güldümm
Ara
EyLuLce
first Adlı Kullanıcıdan Alıntı:haklısın burak bunlarda benim aşkım die yırtınıyolar ya zaten amylee ile yaptığımız bi oyundu zaten kız murattan 3 yaş büyük 21 yasında onla ciddi olması imkansız eylülce sende boşuna kısım kısmetini kapatıyonSmile

ikidebir canlarım deyip durma dersende first hariç yaz parantez içindeBig GrinBig GrinBig Grin
ugrasamam kimse ileeeee:yikildim:
Ara
Tr-laz
sen neyi biliyon ben 3 senedir muratlayım ben malımı iyi tanıyom bence çoookkk yanılıyon yazık olacak sanaaaa
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 11:59 PM