:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
EyLuLce
gelin güvey olmayınn lütfennnn askımıda böyle seylere alet etmeyinnn anlayan anladı dımıı uzatmıyom konu kapatılsın
Ara
SeGmEn
EyLuLce Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ne aysenuru ne diyonnn :yikildim:
ayşenur eskiden sevdüğim kız allah yüzünü göstermesin diyemem ama görmemem daha ii
Ara
gokce_18
ok sen bılrsın cnm karısmıyorum benım cektıkleırmı duysan senınkısı onun yanında az kalır belkıde
Ara
EyLuLce
barbaros Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sayin Eylülce Siz 4 Gündür Ayrilmadan Bu Sitedemi Kaldiniz Ayrica Sizin Resminiz Hiç şeytana Benzemiyor Lütfen Size Daha Uygun Ve Güzel Olan Durumu Seçin.şimdi Biz şeytanlami Görüşüyoz Yani.:yikildim: :yikildim: :yikildim:

yok cnm nerden çıkardınnnnn her melegin içinde bi seytan yatar misali cnm benim:yikildim:
Ara
gokce_18
eylulce gerck resmın mı senın
Ara
EyLuLce
SeGmEn Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayşenur eskiden sevdüğim kız allah yüzünü göstermesin diyemem ama görmemem daha ii
böyle deme amaaaaa allah mutlu etsin de ilgilnme cnmm sana böyle sözler yakısmıyo:yikildim:
Ara
gokce_18
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin dgru her kızın ııcnde bır seydan yatarmıs
Ara
EyLuLce
gokce_18 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eylulce gerck resmın mı senın
yok cnm bu avatarrrr :yikildim:
Ara
barbaros
Haydi Kaldir şeytani Koy şu Meleğide Görelim Gözlerim Açik Gitmeden.olurmu Caniko
Ara
SeGmEn
gokce_18 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nerden ark hepınız yaw
ben ıst esenler
yaw nerden olman onemli değil eylülceyle bi şekilde tanıştık kanım kaynadı anlatıım bi şekilde ona o yuzden yani benim için onemli darılma lütfen
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 10 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 10:34 AM