:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
~uqqaLa~
naSıL ya Big Grin damatın haßeri yOq mu yane düÄžünDen? Big Grin
Ara
~uqqaLa~
first Adlı Kullanıcıdan Alıntı:biz karadenizliyuz uşağumm pizz tulum çalaruzz:yikildim: :yikildim:

ßana uYar aßi ayıpSın Big GrinBig Grin
Ara
aMyLee
first Adlı Kullanıcıdan Alıntı:biz karadenizliyuz uşağumm pizz tulum çalaruzz:yikildim: :yikildim:

ama bn düğünümde kemençe istiomm banane yoksa almam olunusu Big Grin:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

yoksa düğün müğüm olmass hıh
Ara
first
aMyLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:oofff nie uyuyo bu saatte tembel çocuq yaa

çağırsana muratı yaa onsuz olmuyo Big GrinBig Grin:yikildim: :yikildim:

yarın artıq bakar forumaa paparazi erkana yakalandığınızı görünce beni vuracak :yikildim: :yikildim:
Ara
Rüya Güzeli
nan snn gibi ispiyoncu olsam warya magazincilikte birinci olmuştum merak etme Big Grin bütün haberler bende Big Grin ahahah
Ara
~uqqaLa~
Ciddi Ciddi damatın haßeri yOq Şimdi???? :yikildim:
Ara
first
aMyLee Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ama bn düğünümde kemençe istiomm banane yoksa almam olunusu Big Grin:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

karısık bişiler olsaa hmmm böle oynak bişi:yikildim: :yikildim:
Ara
~uqqaLa~
ee ŞahitLer kim Big GrinBig Grin GeLinLiq dikiLdi mi Big Grin sonraCıÄžıma kuaFörLe anLaŞıLdı mı Big Grin Cewap iStioooOmm Big Grin
Ara
aMyLee
aLoNé Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ciddi Ciddi damatın haßeri yOq Şimdi???? :yikildim:

varda nasa çekio olan tarafı işte :yikildim: :yikildim:
Ara
first
Chatlak_GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nan snn gibi ispiyoncu olsam warya magazincilikte birinci olmuştum merak etme Big Grin bütün haberler bende Big Grin ahahah
neimişş sende olann haberr hıhh yalan haber yapmayalım şimdi :yikildim: :yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 15 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 12:49 AM