:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Melek06
sevgi bu kadar basit mi arkadaslar...arkamı döndügümde baska serseri önümde baska... yazık.... ama hep mutlu olmanı istiorum sizin SmileSmile senle eskiden beri ii anlasırız kardestik nerde cıktı bu ask:S ben kardesimi geri istiyom:'( evet baskasını seviorum sevcemde hemde bu forumda cok seviorum onu sevcemdeSmileSmileSmile
Ara
Melek06
sizi cok seviorum arkidaslarSmileSmile
Ara
EndLess
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:melek olmaya gerek yok

söledım sana sevmeyenı sevmem sevenı gerı cevrımem Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:

sevgi bu kadar basit mi arkadaslar...arkamı döndügümde baska serseri önümde baska... yazık.... ama hep mutlu olmanı istiorum sizin SmileSmile senle eskiden beri ii anlasırız kardestik nerde cıktı bu ask:S ben kardesimi geri istiyom:'( evet baskasını seviorum sevcemde hemde bu forumda cok seviorum onu sevcemdeSmileSmileSmile

kusura bakma be melegım arkanı dondugunde baska serserı yoktu ben hep aynıydımm ve aynı kaldım

kardesını gerı ıstıyosan al kardesın senındır onunla ıyı anlas onunla konus mutlu ol

bu forumdan baska bırını sevıyosan sana bısey dmedım bunun ıcın deememde herkesın sevgısıne saygı duydum ben ve duyarımda o kısıyı cok sevıyosan bu benıde mutlu eder...... senın mutlu olmanı bnede ısterım
Ara
EndLess
bı sey daha sen benım canımı yaktın be güzelım hemde cok canımı yaktın ınsan kardesının canını yakarmı kardesıne zarar verırımı be güzelim sen benı atese attın

ama ben yınede saygı duyuyorum sana GüL GüZeLiM
Ara
d€n!z kısı
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:piSi piSi Saqooo Big GrinBig Grin

ahaa a$kIma nasIL s€sL€nio baq Big Grin
bende sana böL€ seslencem pisi pisi piskoBig Grin:yikildim:
lazmurat
bn geldim desemmmmm
Ara
djseninim
valla bişey diyemicem doğrusu neyse o olsunSmileSmile
Ara
ZeNabiN
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:waLa kaç gndr beqLiorm seni yoksun tatile mi gittn naptn Big Grin

yaa yok da işte giremedim bi türlü bi kaç kez girdim girdiğimde kimse yoktu filan çıktım ööööle işte. sen yeni konu aç bak 1000'i kim yapıo görücez beyfendi tmm mı?????:Smile :Smile :Smile :Smile
Ara
d€n!z kısı
lazmurat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bn geldim desemmmmm
hoşgeldin desemBig Grin
djseninim
bende geldimBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 03:04 AM