:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Qetesh
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bakın arkadaslar benım gırtme nedenım bu burda kı boslukları doldurun ne demek ıstedıgımı anlarsınız Sad

[COLOR="Black"][SIZE="3"]ordaki boşluğu ben doldurdum kardeşim, merak etme sen...ama zorla güzellik olmaz sende farkındasındır...
eğer gitmenin sebebi buysa gitme kal, melek içinde aynısı geçerli...
son söz sizin ben gidiyorum...işim var kusura bakmayın...
gitmeyi aklınızdan çıkarın lütfen...
[/SIZE][/COLOR]
Ara
GCLRNFNS
ne oluyoo millet ne var burdaaa ....
Ara
PCKoPaT
geç kaLdınBig Grin
Âh be.
Ara
PCKoPaT
piSi piSi Saqooo Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
Lacrimosa
şaşırdım dersem bu resme yalan olur.günümüzde öyle çok kimin eli kimde nerde belli olmayan ikişkiler varki....
Bu bir resim olduğu için herşey gözümüzün önünde ,fotoğrafı çekilmemiş böyle kaç hikaye , aşk haini elini kolunu sallaya sallaya gezmekte aramızdaSad
eline koluna sahip olmayıp yaramazlık yapanların elleri kırıla inşşahhhhhhh...
Ara
GCLRNFNS
ne olduda geç kaldım bakim yaşanmamış hiç bişi
için geç kalınmış sayılmas ben bütün yorumları okudum kimi makara geçmiş kimi aşkını itiraf etmiş kimi mutluluk dilemiş kim omas demiş kimi kendini farkettirmeye çalışmış herşeyi anladım ama bi gitmeleri anlayamadımm ya eskiden küçüklüğümüzde misket oynardık ve misketimiz bittiginde ben gidiyorum gelmiycem bu mahalleye diye giderdik cebimiiz boş bişekilde ve zamanla anladımki hayatta kaybetmek oldugu kadar kasanmanında eşdeger oldugunu gördüm şimdi lafım sizee melek ve serseri serseri aşkını itiraf etti ki biz çoğu kişi anlardık konuşmalardan ve iyi yapmış itiraf etmekle melekte seviyo ama galiba serseriyi deillll bunu anladımm ve şişmdi diyorumki ,kinizde yetişkinsinizz artık serseri sen aşkına karşılık bulamadığın için gidiyorsan gitmenle ne deişecekkkk sen melek serserinin söyledikleri yüsünden gidiyorsannn onun samimiyetine haksızlık etmiş oluyorsunn ve sanada diyorum senin gitmenle ne deişecek bende ikinize söylüyorumkii bence herşey açığa çıkmıştr iknizinde önünde koca bi yol var serserinin hayatına belki on tane daha melek girer melek içinde bu geçerliii artık bası şeyleri anlayın arkadaşlar kimseyi zorla kendimize baglayamayızz yolnuza devam edin arkadaş olarak çünkü arada yaşanmış bi aşk yok oyüsden derimki siz kalın ikinizin misketlerini ben vericem ama mahallemizden gitmeyinnnn sizi sevenleri üzmeyin umarım anlarsınız umuyorumda......
Ara
EndLess
abı ben kımse yuusnden gıtmıyorum gıtmem de zaten sınırlendım sadece neyse abı sızı fazla mesgul etmeyelım

ama bıseyı anladım kı kımseye kendınden fazla deger vermıceksın hele haketmeyene hıc vermıceksın

ben adam gıbı sevmıstım nese artık önemı yok
Ara
AsLı
seviyorum......ah ulen ah....
Ara
GCLRNFNS
sana katımıyorum sersim şimdi böyle konuşmanla seni seven çok insanı üzersin
melek belki bitanedir burada ama seni seven bisürükişi var burda herkes senin bu konuşmandan aşkına karşılık bulamadığın için söyldiğini sanıyolar bence bu senin melege deil seni seven kişilere hakarettir senseri sin nerde kaldı senin yasdığın şiirlerdeki asil duruşun bu duruşu kaybetme bence seni serseri yapan şiirlerdeki kişilgin karekterin oyüsden herkese saydı duy seni sevenede sevmeyende gün olur harman olur yeterki umutlar olsun yürginde karşına on tane melek çıkar ama sen birini seçmek zorundaısın ama o arkada kalan meleklerde sana kısarr niye beni seçmedin diye ama sen bişi yapamassınn herkesin seçme hakkı vardır ama seçilme hakkkı bu kadar kolay deildir beklemek gerekir.. sersim ben seni seviyorumm sen iyisin kardeşim hepde iyi kalll.......
Ara
EndLess
abı belkı sadec e onu sevdıgımı bılıyosunuz ama 1 saat once bana söledıgı seyı duysaydınız yada bılseydınız ınan ın bana hak verıırdınız

abı bende sızı sevıyorum hepte sevıcem belkı kızgınlıkla söledıgım bazı seyler var ama bana cok dokundu söledıklerı az önce
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 13 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 07:07 PM