:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ZeNabiN
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big GrinD:

weee bininciii msjj xD

ne tarafa gLceksn? Big Grin

yaa inanmıyorum b,ininci mesajı sen attın demek yaaa bensiz hem de alacağın olsun:yikildim: :yikildim:
Ara
ZeNabiN
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:merT hade Sende aç ßi konu Big Grin onu 1000 yapaLımBig GrinBig GrinBig Grin ßu ZewkSiz ßi haL aLmaya ßa$Ladı :S Tongue

ewt bi konu aç mert bu sefer sana bırakmiicam 1000. mrsajı hırslandımBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin sefiyorum şu rekabet denen şeyi yaa yenilmesi bile güzel oluyoBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
d€n!z kısı
ZeNabiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaa inanmıyorum b,ininci mesajı sen attın demek yaaa bensiz hem de alacağın olsun:yikildim: :yikildim:
bide bensizzzBig Grin:yikildim:
ZeNabiN
ewt hem bensiz bi de üstüne özgesiz haaa bu hiç affedilmez dimi kız özge.
Ara
ZeNabiN
hadi beni anladık ya seni aaaaa olmadı hiç
Ara
d€n!z kısı
ZeNabiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hadi beni anladık ya seni aaaaa olmadı hiç
di mi ama bensiz olmaz ama oldu:yikildim::yikildim:
d€n!z kısı
ZeNabiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ewt hem bensiz bi de üstüne özgesiz haaa bu hiç affedilmez dimi kız özge.
tabiyki affedilmez ama aşk herşeyi affedio dimi mertBig GrinBig Grin:yikildim:
ZeNabiN
:yikildim::yikildim::yikildim: affet bakalım affet . nereye kadaaaarrrr...:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
duygusuz rockcı
tanrı bilir biz nerden bilelimmm:yikildim:
Ara
d€n!z kısı
ZeNabiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim::yikildim: affet bakalım affet . nereye kadaaaarrrr...:yikildim::yikildim::yikildim:
biras erken olcak ama sorayım nasılsın Big Grin:yikildim:
dün 12den sonra aynadan kendime baqtım korktum anladın sen onuBig GrinBig Grin:yikildim::yikildim:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 02:57 AM