:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
hiaxibaby
siz mi hehehe..
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]alıntı yapmıyorum bile.....yazıklar olsun sana...
senin gibi birisi durmasın bu forumda....ben barış akarsu hayranı felan değilim...
benim barış akarsu şarkılarından bir tekini bile dinlemişliğim yoktur...
dizisini dahi izlemişliğim yoktur....sadece ölen bi insanın arkasından o sözlerin söylenmesi zoruma gitti...
sade sen değil senin gibi başkalarıda olabilirdi öyle laf eden, ne hale gelmişiz, ona üzüldüm...artık banda kaçınılmaz oldu senin için...hadi iyi geceler dilerim kardeşim...
allah yolunu açık etsin...ama yaptıklarında hatalısın !!!!
[/COLOR]
Ara
hiaxibaby
MorciveT: Bu foruma laf atanın AKLINI ALIRIM. Aklınla beraber kullanıcı adını da alıyorum.
Ara
hiaxibaby
muratdan örendım böle takılmayı ...
Ara
helen
Evet Biz!!!bi ölünün Arkasindan Böle Konuşan Biri Nasil Olupta Allaahin Ismini Adina Aliyo Bak Arkadasim Eger Allaha Dediğin Kadar Ibadetini Yapiosan Bi ölünün Arkasindan Bu şekilde Konuşulmayacagini Bilirdin!!!
BNCEDE BU FORUMDA ARTIK DURMA MERAK ETME BİZDE SENİN ARKANDAN SENİN BARIŞA DEDİKLERİNİ DEMİCEZ...
FORMU DAHA FAZLA SAÇMA KONUŞMALARINLA MEŞGUL ETME...!
Ara
hiaxibaby
valla tırlatacam gıdecem en sonunda mezarı acıp delik deşik edecem onu
Ara
riukeen
..... off ya
Ara
Leader
Lütfen birbirinizi kırmadan tartışın arkadaşlar.

Fikirleri tartışın, kişileri değil!
helen
Senin Seviyene Düştüğüm Için özür Diliorum....!!!sen Konuşmaya Bile Değmezsin Bundan Sonraki Hiç Bi Mesajina Cevap Vermicem...ne Halin Varsa Gör..!!!
Ara
GCLRNFNS
adem helen tammam arkadaşlarr lütfen kapayın artıkkk konuyu isteyen istediğini konuşurr ama ne bir saygı duyanı olur nede seveni form yönetimimiz gereken hassasiyeti gösterdi zatenn konuyla ilgili bizden geriye sadece susmak düşüyorr o yüsdenn arkadaşlarr bir iki üç tıp diyelim ve konuşmayalımmm okişşşş.. ben tşk ederimm yönetimee..,

bişiii dahaaa ey koca yürekli adem senin kısdığını görmek burda herhalde başıma gelcek en son şeydii neysee ademcimmm helenide all çıkın burdann burası barışımızın görmek istemediği şeylerle dolu bırakın o rahat etsinnn okuyacagımız fatihalarımızlaaa dualarımızlaaa......
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 08:11 AM