:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
hiaxibaby
bide söledii cümleler akıl almaz mahkeme yasal falan filan Big Grin
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]walla konuyu gördüm ama, ölenin arkasından kim olursa olsun ne olursa olsun öyle konuşulmaz arkadaşımSmile...
belki sevmeyebilirsin belki kızmışsındır ona ama yinede o şekilde bi konuşma yapamazsın...
bu ölen sen olsaydın, senin arkandan böyle konuşulması hoş olurmuydu...
yazık günah, ben birisi ölünce arkasından dua edilir diye bilirdim, ne hale gelmişiz...sanada hiç yakıştıramadım onuda söylim...SadSadçok üzüldüm)...
[/COLOR]
Ara
hiaxibaby
hak edersem küfüre bile razıyım ama hak edersem...
herşeyi öle bi görüyosnuz ki sanki gözünüzde at gözlüğü war sadece önünüzü görüyosunuz sağı solu deil
Ara
helen
lazmurat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:geberdi lan ben gordumm gidiyoduuuu

Azcık insan olun ya ölen bi insanın arkasından böle mi konuşulur senin terbiyen bu mu?
Ara
helen
hiaxibaby Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sevmeyenler kına yakın evde party var beklıom Big Grin
tek dileğim inş. bu yaptıkların bi gün senin başınada gelir..!!!
Ara
Qetesh
hiaxibaby Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hak edersem küfüre bile razıyım ama hak edersem...
herşeyi öle bi görüyosnuz ki sanki gözünüzde at gözlüğü war sadece önünüzü görüyosunuz sağı solu deil

[COLOR="Black"][SIZE="3"]anlamıyorsun güzel kardeşim...yaşın gereğimi desem artık nedendir bilemem...o adam isterse uyyuşturu içerken ölsün...
sen onun ruhuna bi fatiha okuyacağın yere arkasında hala nasıl laflar söylüyorsun...
yazık yazık başka bişey demiyorum...allah affetsin hepimizi...
[/SIZE][/COLOR]
Ara
hiaxibaby
inş. fark etmez öldükden sonra deil kınaa...
Ara
hiaxibaby
yok okumuyorum abi o adama okumuyorum tecavüzcünün ruhuna fatiha ama onun ruhuna asla
Ara
hiaxibaby
olmaz ki bu kadar ama ya atatürkün ruhuna her yıl dönümü 1 kere aksatmadan fatiha okudun mu ?
günde hz. ALLAH aklına kac defa gleiyo?
h.z. muhammed s.a.v. aklına günde kaç kere gelio
belkide hiç gelmıo!
Ara
helen
hani bn gidiorum die konu açmışsın ya bncede git bu konuşmalarından sonra burda kimse sana saygı duymaz zaten başta bnWink
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 08:20 PM