:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Rüya Güzeli
15 milyonu küçümsemiyorum nan ilk defa bu kdr param oldu dogum günü hediyesi Tongue harcayamam kıyamam Big Grin hem sen erkeksin sen ödiycen yoqsa çıkmıom snnle Big Grin
Ara
hiaxibaby
yok daha neler karıncayı bomba dıe karakola götür sen karıncanın bomba olamıcaını bılemedııne göre bazukayı duymamısh olman lazım o yüzden geçersiz bu cumle Big Grin
Ara
riukeen
ben odama ÇIKIP yatacam hade bye herkeze Big Grin
Ara
hiaxibaby
yokya sen cık dedn benle yoksa ben öderdim onun icin beni bi bara götüreceksn artık ...
antisos gelsın benden olur o ben senden oalyımde gerisi yalan Big Grin
Ara
hiaxibaby
tmmda yni kötü bir cümle kurduumu göremedım ben?? warsa hatam söle abi düzeltim
Ara
Rüya Güzeli
ufak bi şaka yapmak istemiş ama bn bu tür şakaları sewmem neyse sorun deqil. PeTe abi bn snden nefret etmiyorum herhangi bi kinimde yoq ama sewmedim kanım ısınmadı okan sende daha fazla uzatmaa Wink
Ara
PeTeTonG
insanları tanıyıp anlamak çok zor yanlış bir kelime bir yanlış anlaşılma olayların patlak vermesine sebep oluyor buda yaşanıyor..
en kısa sürede görüşmek üzere hiaxibaby
Ara
Rüya Güzeli
arada kalkıp yorum yazarım hıhh
neyse bn gidiyorum moralim bozuldu yha k.i.b. ßßyy...
Ara
hiaxibaby
görüşmek derken? ne kastettın aby?
Ara
PeTeTonG
esracım hakkımda istediğini düşünebilme özgürlüğüne sahipsin yani ne darılıyor ne kırılıyor nede inciniyorum sadece saygı duyuyorum saygınında sevginin abisi olduğunu biliyorum. neyse benim fikirlerim beni ilgilendiriyor paylaşımım olduğu zaman sizinleyim zaten Wink
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 5 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 01:14 AM