:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
AdAmIn1i
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:neden mi ?
biri beni k?zd?rd? ve k?rd?.
?stelik karde?im dedi?im insan 2 seferdir gelecem diyip diyip gelmedi yine yan?ma.

bug?n b?le tak?l?om.

Seni ?perim w00w Gelicem Dedim Sana Att???m Son Mesaj? ?yi Oku Delirtme Beni Confusedmiley35:
Ara
ROSE
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:neden mi ?
biri beni k?zd?rd? ve k?rd?.
?stelik karde?im dedi?im insan 2 seferdir gelecem diyip diyip gelmedi yine yan?ma.

bug?n b?le tak?l?om.
hh??mm anl?omm ama olsunnnnnn yabelki i?i ??k?odur kesingelirrr yaaa ?z?lme
Ara
w00w
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Seni ?perim w00w Gelicem Dedim Sana Att???m Son Mesaj? ?yi Oku Delirtme Beni Confusedmiley35:

olm konu?ma bu g?n a??r? gerginim zaten. gelecek adam gelcem diyince gelirdi.
Ara
w00w
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hh??mm anl?omm ama olsunnnnnn yabelki i?i ??k?odur kesingelirrr yaaa ?z?lme

o zaman kesin gelcem demesin bana hi? bi zaman... bunu 2. kez dedi.
Ara
AdAmIn1i
Tamam Sen Hakl?s?n iyi Geceler Size
Ara
w00w
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tamam Sen Hakl?s?n iyi Geceler Size

sanada ali...
Ara
ROSE
bence yinede kesin hüküm verme sen gelir sende haklısın hadi sıkma canını
Ara
w00w
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bence yinede kesin h?k?m verme sen gelir sende hakl?s?n hadi s?kma can?n?

iide kesin h?k?m veren deilim o. gelcem kesin dior... ya as?l can?m? s?kan ?b?r mesele. sonu?ta gelememe sebebini biliyorum. ?b?r meseleye anlam veremiom i?te...
Ara
ROSE
w00w Adlı Kullanıcıdan Alıntı:iide kesin h?k?m veren deilim o. gelcem kesin dior... ya as?l can?m? s?kan ?b?r mesele. sonu?ta gelememe sebebini biliyorum. ?b?r meseleye anlam veremiom i?te...
anl??lan sen baya?? bi dolusun belliiiii istedi?in kadar ii?ini d?kkkk rahatlars?nnn ama ?nce bi g?l yaaa SmileSmile:Smilehaddiiiii
Ara
w00w
keyfim yoq gül. yapmacıkda olamıorum pek. kusura bakma ama sen istedin die gülüom Smile oldumu Smile neyse ya ben gidiom yarın sabahın köründe dersim var yine. belki kırıldığım kişi ararda gönlümü alır diye beklicem elim telefonda. sonra uyur kalırım elbet. hadi iyi geceler.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 11:20 PM