:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
hiaxibaby
ya bikere hiç bi bayan erkekler kadar iyi top oynayamaz dünyada yok böle bişi Big Grin

bu arada isiminizi lutf edermısnıız Smile
Ara
Rüya Güzeli
arkadaşlar kendinizi reeldemi sandınız sanal alemdeniz lütfen daha fazla saçmalamayın sonuçta birbirinize böle kanıtlıyamıycaksınız yazarak Wink
buarda mavi ay seni bilmem ama okanı koşuda şuana kdr kimse geçememiştir. ii oynasan da onun koşmasına yetişemiycegin bi kesin Wink
Ara
Masal_yuzLu
Akarsu'nun kazadan önceki son görüntüleri

[videox]http://91.191.161.197/videolar/video.swf?idsi=baris&autoplay=1[/videox]

Barış, kazadan 5 saat önce Büyüktunca Ailesinin kameralarına gülümsemiş. İşte o görüntüler.

03.07.2007 02:53
kazadanonceK.jpg
Geçirdiği kaza sonrası yoğun bakıma alınan şarkıcı Barış Akarsu'nun gurbetçi hayranları, kazadan 5 saat öncesinde tesadüfen karşılaştıkları sanatçının gülümseyen yüzünü kameralarına kaydetti.

Almanya'dan önceki pazartesi günü gelen Büyüktunca Ailesi, gezerken Barış Akarsu'nun "Yalancı Yarim" Dizisi'ni çektikleri otele gittiklerinde tesadüfen girişte sanatçı ile karşılaşmaları üzerine o anı kameralarına kaydettiklerini belirtti.
Ara
hiaxibaby
eet allahtan cabuk kapatabildik onuyu esra
Ara
hiaxibaby
evet allahtan konu uzamadan engelleyebildik tartıshmayı
Ara
Rüya Güzeli
Artık yalan olsa nsl olurdu acaba Big Grin katilmi olurdum ne
Ara
mavi ay
izlemiştm ama yinede emeğine sağlık çok teşekkür ederim
Ara
Rüya Güzeli
gördümmmm gördümmmm Big Grin
Ara
Rüya Güzeli
hyr deqilsin Big Grin bnm bi melek oldugumun bile farkında deqilsin Big Grin baq kızdırma bni fundanın yanına giderim heee Big Grin
Ara
mavi ay
esra ya bi karışma yaaaaaaaaaa şaka şaka karış zaten geçemeyeceğimi biliyorum çok uzun zamandırda koşu yarışmalarını bıraktım ama önceden olsaydı geçemezdi
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 7 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 07:34 PM