:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
mavi ay
avans mavans istemiyommm ben seni geçerim kaleci halimle nede olsa kanımda var kız olduğuma bakma sınıftaki erkek arkadaşlarda öle diyodu bi maç yaptık onları geçtim sonra sinirlendi yazık kıpkırmızı geçmişti hehehhehehe
Ara
Qetesh
[COLOR="Black"]enişteydi demekTongue...wayyy
hayırlısı olsun bakalım...allah mutlu etsin siziSmile
[/COLOR]
Ara
hiaxibaby
g.snin alt yapısında oynamış bi adamda kıza top kaptırcak göz war mı Big Grin
Ara
mavi ay
bayan noldu ha bu arada şu konuyu söleyeceksen güya barış akarsu erkek ondan diye asla burda bi kız olsa ama barış akarsu gibi yardım sever aynısını onada yapardım
Ara
hiaxibaby
saol qetesh Big Grin
allah sanada esra gibi bi baş belası afhasdasda pardon yanlıs oldu Big Grin esra gibi bi melek nasib eylesin Big Grin
Ara
hiaxibaby
belli oluyo barış akarsu hayranlığı tamamdır bu konu kapandı açıklamaya gerek yok Big Grin
Ara
mavi ay
öylemiiiiiiii ya sen gs nin alt yapısındamıydın bende galatasaraylıyım öyleyse kaptırınca görüşürüz beni küçük görme
Ara
hiaxibaby
cinlerimi üstüne salmadan öl Big Grin yoksa feci olur Big Grin
Ara
mavi ay
baştan dedim ben sana hayranlıktan değil tamammı onu tanısan öyle demezdin aman şimdi uğraşamıcam dua edenler için çok teşekkür ederim
Ara
GCLRNFNS
bak güsel kardeşimm mavii ayy

bazı köpekler eceli gelince camii duvarlarını pislerlermişşşş
burda yasan bikaç asrkadaşın ben inanıyorumki kendi çevrelerindeki ne bir ölüye nede bir canlıya saygıları vardırrr bunlar hayatı laayy llayyy lomm yaşarlar biz şölee bişde bulunalımm yatın kalkın kendinize dua edinn saglamsınızz bırakın kimseyede dua etmeyinn sadce kendinize dua edinnn de bu durumlara gelmemek için sakın kimse polimiğe girmesinnn benlee herşeyden öncee konu yu açan arkadaşa saygı göstermeliydinizzz laylay lom yapıcak başka konularda varrr altlarda gitseydinizzz orayı pisleseydinizz diyee düşünüyorummmmm ben.......
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 07:06 AM