:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
Melek06
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:msn vermek yasak sapık arkadaşım benim...
çabuk düzelt o mesajı...
adem senin msn de baskasıyla konustum ben :yikildim: :yikildim: ismi ımmm sey neydi ya hah buldum sey sormayı unuttum:yikildim: :yikildim: kim o yaf :yikildim: sora konusmadım ama :hihi :hihi :hihi
Ara
immortal_life
eee arkadaşlar kimse yok mu? tek ben mi jkaldı burada
Ara
immortal_life
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:adem senin msn de baskasıyla konustum ben :yikildim: :yikildim: ismi ımmm sey neydi ya hah buldum sey sormayı unuttum:yikildim: :yikildim: kim o yaf :yikildim: sora konusmadım ama :hihi :hihi :hihi
ismi sedat'tı melek
Ara
Qetesh
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:adem senin msn de baskasıyla konustum ben :yikildim: :yikildim: ismi ımmm sey neydi ya hah buldum sey sormayı unuttum:yikildim: :yikildim: kim o yaf :yikildim: sora konusmadım ama :hihi :hihi :hihi

[COLOR="Black"][SIZE="3"]oda öteki sapıkTongue...arkadaş yaf...herkesle konuşmuş sadece seninle değil...forumdada yazmış bişeylerTongue...
neyse canım önemli değilSmileinş anlayış göstermişsinizdir...iyi çocuktur kendisi çünkü...benim en iyi dostum desem yeridir...Smileben kaçıyom...hadi allaha emanetsinizSmile kendinize iyi bakın...
[/SIZE][/COLOR]
Ara
CaNaT
lolita Adlı Kullanıcıdan Alıntı:rica ederim ben daha neler yazacağım....

yalnız hikayeler bölümüne aç istersen kmin bunlar senin yazılarınmı yoksa ?
Ara
immortal_life
haşa deryalım bağırmıyorum sen beni yanlış anladın sadece ben fikrimi söylüyordum okBig Grin
Ara
Melek06
:?? :?? :?? :?? :?? sedatmı sen nerden bilion:??
Ara
immortal_life
adem kaçmadan önce engeli kaldırma kalsın tamam mı? bana bu yüzden kızıyorsan ne diyeym neyse boş ver ok
Ara
immortal_life
melek çünkü bu sedat ben adem hem sınıf arkadaşıyız hem de kanki ta ilk okuldan beri birbirimizden ayrılamadık hala görüşürüz
Ara
lolita
daha yeniyim ya pek anlamıyorum açıkçası ama öğrendim oraya yazarım arada bir
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 10:33 AM