:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
cady_funda
slm arkadaşlar ben geldimmmmmm sizi özledimmmmmmmmm ee arkadaşlar aranızda tatile giden yohmu Smile
Ara
Qetesh
Gelin ben hepinize yeterim Big Grin kumalığı kabul ederseniz tabi ama bilin ki ben hepinizi çok sevirem
Ara
PCKoPaT
ßiLmem hakketten yok muuBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
ѕqρα кJмя
yok tatLi bize getrcs Tongue
Ara
EndLess
nan adem bak bosusuruz hepsı benım bak sen yenı uyelere asık ol karısmam seskı uyelerın hepsın benı onlarla ben evlencem :yikildim: :yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim: :yikildim: tyallah bı daha görmııım senı bu kızların etrafında :yikildim: :yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim: :yikildim::yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
PaPaTyA_17
aşkı boş verin en güzel yalnizlik Smile)
Ara
immortal_life
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gelin ben hepinize yeterim Big Grin kumalığı kabul ederseniz tabi ama bilin ki ben hepinizi çok sevirem

adem bilmem mi beni ne kadar çok sevdiğini elinden gelse 1 kaşık suda boğacan beni:hihi ama yinede aşkını kabul ediyorum düğün ne zaman:yikildim:
Ara
Qetesh
PaPaTyA_17 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aşkı boş verin en güzel yalnizlik Smile)

şimdilik öyle dersin herşey bi yere kadar.İnsan yalnız yaşayabilseydi Yüce Allah eş göndermezdi
Ara
cady_funda
nıhaha ben tatili sizin ayağınza getiriyim Smile mesela bodrum getirebilirim bize cok yakın bodrum Big Grin
Ara
PaPaTyA_17
biliyorum tabi öyle oldugunu aşık olanlarıda görüyoruz hiç değilse böyle kafanı dinliyorsun rahatsın
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 15 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 12:37 PM