:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
djseninim
:yikildim::yikildim::yikildimConfusedersii ölümün benim elimden olcak sevdiğine kavuşamadan ölecen sen çok mu güselsin :yikildim::yikildim::yikildim:daha önce söyleyememiştim depreyona girme diye ama çok çirkinsin yaff tipsiz:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:ben bişe demedim masumum:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
djseninim
yok yargıç abii ayıpsın yaa töbee töbee sen kocayı ne yapıcan eş den söz ediyodum:yikildim::yikildim::yikildim:koca isteme ztn daha ben bulamadım:yikildim::yikildim::yikildim:o şans bana da uğrarmı acaba:yikildim::yikildim:
Ara
mavi ay
ya işte ben pek okadar eski olmadığım için bu sitede bilmiyodum önceden böle bölümün olduğunu ama yinede yazıma karşılık yazdığınız için teşekkür ederim
Ara
EndLess
kızım ben cırkınım doru ama naber butun kızlar benım pesımde :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
djseninim
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:vayyy vayyy benim peşimde yok sanki bakma benim istediğim sevgili koca değil eğlence olsunhem sevdiğim biri var ama oda yalancının teki yaa kader :yikildim::yikildim::yikildim:çirkin sersii çirkin sersiii:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
YARGIÇ
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yok yargıç abii ayıpsın yaa töbee töbee sen kocayı ne yapıcan eş den söz ediyodum:yikildim::yikildim::yikildim:koca isteme ztn daha ben bulamadım:yikildim::yikildim::yikildim:o şans bana da uğrarmı acaba:yikildim::yikildim:

Seneye piyango çekimi varmış sana bi bilet alırık ne çıkarsa bahtınaBig Grin:yikildim:
Ara
EndLess
yaw cırjkınız kabul edıyoz :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: nıye an lamıyon kı :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: bende sevgılı aramıyom bızımde sevdıgımz var herhalde
Ara
MorciveT
Her türlü görüşe açığız, sizin fikirleriniz, düşünceleriniz, atılımlarınız, paylaşımlarınız bizi bu güne getirdi ve eminimki bundan sonra da sizin sayenizde ileriye doğru yürüyeceğiz.

Ben teşekkürederim anlayışın ve fikrin için.
Ara
djseninim
:yikildim::yikildim::yikildimConfusedohbet çok güseldi ama benim uyumam gerek annemizi yolcu edicez diye de kalktım uykum var çok yorgunum siz sabahlayın koca adaylığına talip olan olursa haber verin başvuru formunu doldursun:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:çirkinn sersiii:yikildim:
Ara
MorciveT
Hatun yok mu Smile ?
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 01:10 AM