:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
djseninim
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:amann ztn ne kardeşin beni gördü n eben kardeşini ben zorlmyom olur diyosanızda sen git sersii kardeşin gelsin
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
EndLess
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim: tabı tabı dun kım dıyodu kardesını yolla dıye :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:v bugunde kardesımın hasta oldugunu duyunca uzulmedın mı kızım gelım corba yapıyımmı demedın mı :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
djseninim
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:vayyyy hain ne söliyon yafff o o zamandı koca filan istemiyorum ztn çok fena oldum bakma gülüyom ağlıcam birasdan:'(:'(
Ara
YARGIÇ
Forumlarımız çöpçatan forumu değildirBig GrinHem nerde şimdilerde ideal koca bırak aramayı Big Grin
Ara
djseninim
:yikildim::yikildim::yikildim:yaa ne kocası yaa iş sohbet olsun benim yaşım genç daha istersen sana bulalım:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
PeTeTonG
Aranan kan bulundumu ? :yikildim:
Ara
djseninim
:yikildim::yikildim::yikildim:yokk yaa nerde sersii hain çıktı:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
EndLess
nan mannak ben naaaptım sen cırkınsen ben naapıyım:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
YARGIÇ
Bana mı kocaBig Grin Töbe bismillah bunudamı duyacaktım
Ara
PeTeTonG
şans birgün herkezin kapısına tıqlıyacak,bizim içerden "kim o?" deme fırsatımız olmayacak Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 10:21 AM