:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ZeNabiN
hoşgeldin tuuce bu arada
Ara
ZeNabiN
aaa sende mi korktun inanmıyorum sen beymişsin be pc
Ara
ZeNabiN
tabbi o beymişsin deil neymişsin olucaktı ama nese.
Ara
ѕqρα кJмя
:yikildim:

sakin sakin yaz zenabin heycanLanma Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
PCKoPaT
yaw ßir geLdim pir geLdimBig GrinBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
ZeNabiN
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim:

sakin sakin yaz zenabin heycanLanma Big GrinBig GrinBig Grin

yaa ikiniside bir arada görünce bide korkunca üzerine bööle oldum mazur görün artıkBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ѕqρα кJмя
Big GrinBig Grin:

annadm Tongue
Ara
ZeNabiN
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaw ßir geLdim pir geLdimBig GrinBig GrinBig Grin

öle öle. böö diye daldın maşallah yani. ama bende seni korkutucam bigün ya da gece deil yanlış yazmak klavyeye basamicaksın( nasıl yapıcaksam artık)
Ara
pptya83
Ben de teşkr ederim.Gurbet nasıl bi şey demişsin ya ,daha önce ben bunu yaşadım,gerçekten zor,vatanının herşeyini ama herşeyini özliyeceksin.Buradaki tadında olmayacak hiç bir şey .Belki maddi olarak doyacaksın ama manevi olarak kocaman bir boşluk saracak içini.
Türkiyede iken çoğu zaman farketmediğin güzelliklerin farkına orada varacaksın .Boşuna dememişler "bülbülü altın kafese koymuşlar ,ahh! vatanım demiş.salmışlar onu bakalım vatanı neresiymiş diye,gitmiş bir kara çalıya konmuş..."
Yıne de bütün güzellıklerın senınle olmasını tüm kalbimle diliyorum....
Ara
Qetesh
immortal_life Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya abi sen felaket tellalımısın yaw:yikildim: ne üstüme üstüme geliyon hayırlı olsun deyip geçsene alaa allah adem akşam geliyom yanına gırtlağını sıkmaya:yikildim:

ihsan ciddi gel bee...takılırız olum...top oynarız güvenliğin önündeBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 12 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 11:40 AM