:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
..TuuCe..
bnce cam acmak isteyen feLan ö.m. iLe birbirLerine uLassınLar_msnde feLan yapsınLar o işi..
hem arkadasın dedii gbi o zmn sohbet ön pLana gecer..
ama bn buranın fikirLerimizi payLastgmz,duygularımızı anLattgmz yer oLdugunu düşünyrm..zaten arkadasLıkLarımızda bu şekiLde olusuyoo burda..bnce bu şekiLde biribirmizi tanımamız daha hoşş..
tabi bu benim fikrim yine toLganın görmesinde yarar war..
fikrin için yinede cok saoL Wink
Ara
immortal_life
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen üniversiteyi en güzel yerinde bırak ondan sonrada yurt dışından medet bekle...boşwer ihsan gitme yaw...oralar sana göre yerler değil, bak canım ülkeme, kızlarıda güsel, insanlarıda güsel, suyu,toprağı, herşeyiyle bir başkadır benim memleketimSmile

yavrum benim o da msele son sınıf da herkes bırakabilir mi ama ben bıraktım:?? oralar tam bana göre yerler neden dersen oranın kızları benim için deliriyor:hihi buranın kızları benim bacım sayılır:yikildim:
Ara
..TuuCe..
im085.jpg

ayy cok komik bn bu sacLa önümü göremem düşerimm Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
immortal_life
..TuuCe.. Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaww ööLe deme beLa meLa_aLLah korusunn Big Grin
neden yaw bela benim kod adım inanmassan ademe sor her yerde bela beni buluyor:yikildim:
Ara
..TuuCe..
waaaayyy süpper oLmusss_eLLerine sagLıkkk =)
Ara
..TuuCe..
hade yaaa_ii o zmn keyfin biLir git beLanı buL Big GrinBig Grin
tabe şaka yapıom bn yinedee..
Ara
immortal_life
..TuuCe.. Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hade yaaa_ii o zmn keyfin biLir git beLanı buL Big GrinBig Grin
tabe şaka yapıom bn yinedee..

şaka yatını biliyorum tuuce ama yinede tsk ederimConfusedmiley17: bela okuduğun için:yikildim: bu seferde ben şaka yapıyorum
Ara
pptya83
Hayırlı olsun diyeyeim.Belçika da hangi şehre gideceksin?Nasipse ben de Eylülden itibaren ara ara Bürükselde olacam.
Ayrıca şunu söyliyeyeim.Belçikada pek çok Emirdağlı Türk kızı seni bekliyor.Ne demek istediğimi gidince daha iyi anlarsın..
Ara
..TuuCe..
yaa şimdi yeni tanısıyrz sonucta beLki şaka yaptgmı feLan biLmezsn ama nese şakadan anLayan biri oLduuna göre sorun yok =)
önmLi diiL istediin zmn sööLe okuyayım :p Big GrinBig Grin
Ara
immortal_life
pptya83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun diyeyeim.Belçika da hangi şehre gideceksin?Nasipse ben de Eylülden itibaren ara ara Bürükselde olacam.
Ayrıca şunu söyliyeyeim.Belçikada pek çok Emirdağlı Türk kızı seni bekliyor.Ne demek istediğimi gidince daha iyi anlarsın..

tskl ederim genk şehrinde olacam.sizde belçikadamısınız

emirdağlı derken neyi kastettiğinizi nlayamadım nedeb beklesin beni kızlar:amp:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 12 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 11:36 AM