:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
mavi ay
Ya Ben Düşünüyorumki Buraya Sohpet Odasi Açalim Yani Böle Değil Hem öle Olduğunda Herkes Birbiriyle Daha çabuk Tanişir Hem Cam Falanda Koyarsiniz Cami Açmak Isteyen Açar Tabi Bu Benim Görüşüm Cvp Yazarsanb Sevinirim
Ara
immortal_life
valla arkadaşlar şansımı denemek istiyorum.ben bıktım garibanlıktan iraz para kıazanmam lazım ok
Ara
PCKoPaT
߀nce o zaman forum ikinCi pLanda kaLır... :S gene de ii fikir:S

SaygıLAr.. Cool
Âh be.
Ara
Qetesh
..TuuCe.. Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yanee tabikiii..o zmn hiç endişe etmee git bi oraLarıda gör bakaLm nasıLmıs Big GrinBig Grin

arayan mevlasınıda bulur, belasınıdaBig Grin
Ara
immortal_life
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sorduğunda sorumu ihsanım...belçikalılar nerde benim orda olmam lazımTongue...hem aloya gerek yok akşam uğra yanıma, mekanı biliyon benimTongue....hem sen ciddimisin lan bu belçika konusunda...orası kurtlar sofrasıdır bak...dikkat et....yine sazanlık yapıp yanlış bişey yapma sakınSmile
adem harbi ciddiyim be abi zaten sedat olayı biliyo du ama işte bi iş değişikliği oldu sedatın bildiği olayla ama ciddi gidiyorum pasaportuda babam çıkartacak.yani anlayacağın masrafım da olmuyor:hihi
Ara
PCKoPaT
noLuo ßurdaBig GrinBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
Qetesh
immortal_life Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla arkadaşlar şansımı denemek istiyorum.ben bıktım garibanlıktan iraz para kıazanmam lazım ok

sen üniversiteyi en güzel yerinde bırak ondan sonrada yurt dışından medet bekle...boşwer ihsan gitme yaw...oralar sana göre yerler değil, bak canım ülkeme, kızlarıda güsel, insanlarıda güsel, suyu,toprağı, herşeyiyle bir başkadır benim memleketimSmile
Ara
Qetesh
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:noLuo ßurdaBig GrinBig GrinBig Grin

o gidiyo:'(
Ara
ѕqρα кJмя
Kota'da sınır 3 gb mı yoksa 4 gb mı?

$u ana kdr 3 gbdı ama 2 aydr 4 gb'a çıktığı söyLeniyo Tongue

2 aydr da oLmadıım içn biLmiorm Big Grin

biLen warsaa söyLeyebiLr mi?
Ara
PCKoPaT