:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
immortal_life
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bunları söyleyen bizim ihsanmıTongue...ihsan banada getir bi tane lanBig Grin veya beraber gidelim olum...ferrari senin olsun...bana belçikalı gelin yeterBig Grin

adem gel seni de götüreim eğer konunun başına baktıysan sana zaten götürme teklifini sunmuştum abicim çok para var belçikada gelirsen bana bi alo de yeter
okConfusedmiley17:
Ara
mavi ay
benim en çok sevdiğim yabancı şarkıs "SLY BOOGY THATZ MY NAME" BAYILIYOMMMMMMMM
Ara
immortal_life
..TuuCe.. Adlı Kullanıcıdan Alıntı:waLa bn gurbet ne biLmiyrm ama ne oLursa oLsun insan yaşadığı ortama aLışır arkadasım yaa_insan neLere aLışmıoki :p Big GrinBig Grin

wallla tuuce ben de bilmiyorum gurbetin nasıl bi şey olduğunu ama öğrenecem ve de alışaxcam benim ayak uyduramayacağım yer olmaz tuuce:Smile
Ara
..TuuCe..
yanee tabikiii..o zmn hiç endişe etmee git bi oraLarıda gör bakaLm nasıLmıs Big GrinBig Grin
Ara
ÐŽeşaren
immortal_life Adlı Kullanıcıdan Alıntı:wallla tuuce ben de bilmiyorum gurbetin nasıl bi şey olduğunu ama öğrenecem ve de alışaxcam benim ayak uyduramayacağım yer olmaz tuuce:Smile

Ben cok iyi biLirim...
Gurbette dogma büyüme oLdugum icin...Wink
Ara
d€n!z kısı
slm ben geldim Tongue
..TuuCe..
heuhe bnde aranızdaym bundan snraa =)
Ara
PCKoPaT
ii dımam Big Grin hoShgeLDin dedim zate tekrar demiCem:yikildim: ߀n zaten aranıSdaydımBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
ѕqρα кJмя
:o:

hoshgeLdn tuuce Big Grin
Ara
Qetesh
immortal_life Adlı Kullanıcıdan Alıntı:adem gel seni de götüreim eğer konunun başına baktıysan sana zaten götürme teklifini sunmuştum abicim çok para var belçikada gelirsen bana bi alo de yeter
okConfusedmiley17:

sorduğunda sorumu ihsanım...belçikalılar nerde benim orda olmam lazımTongue...hem aloya gerek yok akşam uğra yanıma, mekanı biliyon benimTongue....hem sen ciddimisin lan bu belçika konusunda...orası kurtlar sofrasıdır bak...dikkat et....yine sazanlık yapıp yanlış bişey yapma sakınSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 15 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 03:18 PM