:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
PaPaTYa_PReNSeS
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:[COLOR="Black"][SIZE="3"]değilmisin yoksaTongueben öyle sandıydım kusura kalmaBig Grin
şaka şaka önemli değil acı ama gerçekTongue yine şaka şakaBig Grin
incisin inciConfusedmiley17:
[/SIZE][/COLOR]

Smile Big Grin yok ne kusuru canımmmmm mühim değilBig Grin
sağol sağoL hemide çok sağoL Big Grin
inci olan senin güzeL yüreğin Wink
Ara
Rüya Güzeli
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İşte diorm ya Admin tanıdığı..
ya tamam kimin tanıdıgı olursa olsun adminde yaanlış yapmşBig Grin burda belki 2 senedir üye olan tecrübeli arkadaşlarımız war duyuru yapılsaydı mutlaka biri moderatör olmak isterdi ama bu denli tecrubesiz biri olamaz bence.
Ara
izmitli_peri
bencede boşver banada 2 kişi demiş en şımarık en havalı üyesı secmıs zeyneppp bırıde bı erkek dı ya bunlarla muhattap bıle degılken benı tanımadan yorum yapmıslar aslında yaram yok gocunmuyorumda once ınsanlar kendılerıne baksın sanmıorum burda da kımseye bı saygısızlık yaptıgımı veya ustten baktıgımı herkes baksın işine canım sende takma onlar kendı terbıyesızlıklerıye kalsınlar allaha emanet ol Smile Smile
Ara
immortal_life
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:heee ok anladım şimdi Smile
iyi kardeşim ya hayırlısı olsun ne diyelim umarım mutlu olrusun oraya gidince bizi unutmazsın takılırsın yine duygusuz duygusuz Smile

tsk ederim kardş ben gitsem bile arkadfaşlarımı unutmam merak etme sürekil duygusuzdayım dünyanın her tarafındanConfusedmiley16:
Ara
immortal_life
izmitli_peri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:püslükkk leyn bızım türk kıslara nolmus bak onlar senı ıkıgunde boynuzlarlar benden solemsı artık sen ferrarı alar donersın buyuk patron Smile Smile abımlede ole dalga gecıom ama oranın ii yonu maddıyatın ii oluyo abımın cok ii oda ünv mezunu ii bi işi var

bizim türk kızlar beniç için öldü çok darbe gördüm türk kızlarından.hem belöikalı gelin hem farrari getirecem:yikildim:
Ara
CaNaT
peri nerdesin ?
Ara
izmitli_peri
burdayım sen nerdesın goremıorum Smile Smile yaşlandım galıba gozlerım secmez oldu yuzlerı Smile Smile
Ara
Qetesh
immortal_life Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bizim türk kızlar beniç için öldü çok darbe gördüm türk kızlarından.hem belöikalı gelin hem farrari getirecem:yikildim:

bunları söyleyen bizim ihsanmıTongue...ihsan banada getir bi tane lanBig Grin veya beraber gidelim olum...ferrari senin olsun...bana belçikalı gelin yeterBig Grin
Ara
ÐŽeşaren
Ben gitmistim gecen Sene BeLcikaya...
Avrupada her Sene; KardesLik ve Dayanisma Günü oLur...
Dünyanin her bi yerinden geLenLer oLmustu o zaman,Amerika, ALmanya,ItaLya, IngiLtere,Misir vs...

GüzeL bi Yer gercektenWink
Sana iyi EgLenceLer diLerim...
HayirLisi oLsun(:
Ara
..TuuCe..
waLa bn gurbet ne biLmiyrm ama ne oLursa oLsun insan yaşadığı ortama aLışır arkadasım yaa_insan neLere aLışmıoki :p Big GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 12 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 08:13 AM