:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
CaNaT
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla bulamadık nolcak bu halimiz bisim :yikildim::yikildim:yokmu söle tanıdın biri:yikildim:

yok valla elde olanlarıda verdik gitti zaten Smile
Ara
EndLess
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim:ben buldum melek darsısı başına:yikildim::yikildim::yikildim:melek belki ben çirkinim nerden biliyon yaa:yikildim::yikildim::yikildimConfusedersii dua ediyim tamam allah sevdiğine kavuştursun :yikildim::yikildim::yikildim:

Allah razı olsun valla agzından bal damlıyo :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: ne guzel dua edıyon sen öle :yikildim: :yikildim: :yikildim: hadı Allah sana senın gııb catlak bı koca nasıp etsın :yikildim: :yikildim: :yikildim: amın :yikildim: :yikildim:
Ara
CaNaT
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sus kıs cirkin deyipde kacırtmayak:hihi :hihi :yikildim: :yikildim: falla ben kendime güveniom 100 kiloda gara saclı gara gözlü tombalak bi kısım:yikildim: :yikildim: :yikildim: daha ne olsun Big Grin:yikildim: :yikildim:

ee o zaman bi sumocu bakalım sana yaww Smile
Ara
djseninim
:yikildim::yikildim::yikildim:bende 90 60 90 sarışın mavi gözlü o beden bi kzım varmı alan :yikildim::yikildim::yikildim:istemiyom koca filan kimse almıyo ztn siz istesenizde ben istemem hıh
Ara
Melek06
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ee o zaman bi sumocu bakalım sana yaww Smile
AMA SUS :yikildim: :yikildim: avatara kodum ben buyum:yikildim: :hihi :hihi koca da istemiom :yikildim: :yikildim:
Ara
CaNaT
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim::yikildim:bende 90 60 90 sarışın mavi gözlü o beden bi kzım varmı alan :yikildim::yikildim::yikildim:istemiyom koca filan kimse almıyo ztn siz istesenizde ben istemem hıh

bırak şimdi masal anlatmayı kimi kandırıyorsun sen bi bulsan bakalım böle diyecen mi kandırıkcı Smile
Ara
CaNaT
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:AMA SUS :yikildim: :yikildim: avatara kodum ben buyum:yikildim: :hihi :hihi koca da istemiom :yikildim: :yikildim:

çok karanlık ben yaşlı gözlerim secemiyo ki Smile
Ara
Melek06
gencler görse yeter:yikildim::yikildim:
Ara
CaNaT
Melek06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gencler görse yeter:yikildim::yikildim:

dimi :yikildim::yikildim:
Ara
djseninim
:yikildim::yikildim:hala bulamadınız mı bana bi koca aoff yaa:yikildim:
Ara