:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
djseninim
:yikildimConfusedorma melek ben tarifi verdim ama uyan yok galiba:yikildim::yikildim:
Ara
Melek06
yaf hiçmi adam ve dürüst biri yok Big GrinBig Grin:yikildim:kıs yine kaldık evde iiyimi Big Grin:yikildim:
Ara
djseninim
:yikildim::yikildim:offf yaaa 1 aydır koca arıyoz bi adam çıkmad ortaya yaww gel melek ya bırak biz birbirimize yeteriz :yikildim::yikildim:
yok yaa koca istiyom ben :yikildim::yikildim:
Ara
EndLess
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim:offf yaaa 1 aydır koca arıyoz bi adam çıkmad ortaya yaww gel melek ya bırak biz birbirimize yeteriz :yikildim::yikildim:
yok yaa koca istiyom ben :yikildim::yikildim:

hadı merve ıyısın bak geldım :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: evde kalmıcan :yikildim: :yikildim: :yikildim: yat kalk bana dua et :yikildim: :yikildim:
Ara
Melek06
yaf cirkin de deiliz Big GrinBig Grin:yikildim:koca istioz:yikildim:
Ara
CaNaT
ne o ya çıkmadı mı hala kimse ? bulamamışsınız birini .Smile
Ara
djseninim
:yikildim::yikildim:ben buldum melek darsısı başına:yikildim::yikildim::yikildim:melek belki ben çirkinim nerden biliyon yaa:yikildim::yikildim::yikildimConfusedersii dua ediyim tamam allah sevdiğine kavuştursun :yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
Melek06
valla bulamadık nolcak bu halimiz bisim :yikildim::yikildim:yokmu söle tanıdın biri:yikildim:
Ara
djseninim
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:herkez kendi adına konuşsun
:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
Melek06
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim:ben buldum melek darsısı başına:yikildim::yikildim::yikildim:melek belki ben çirkinim nerden biliyon yaa:yikildim::yikildim::yikildimConfusedersii dua ediyim tamam allah sevdiğine kavuştursun :yikildim::yikildim::yikildim:
sus kıs cirkin deyipde kacırtmayak:hihi :hihi :yikildim: :yikildim: falla ben kendime güveniom 100 kiloda gara saclı gara gözlü tombalak bi kısım:yikildim: :yikildim: :yikildim: daha ne olsun Big Grin:yikildim: :yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 11 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 09:29 AM