:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
CaNaT
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim::yikildim::yikildim:bu konular normal burda daha öncede açmıştık baya bi ilgi görüyo :yikildim::yikildim::yikildim:

valla sende haklısın SmileSmile
Ara
Melek06
:yikildim::yikildim::yikildimBig GrinJ sıranı bekle önce ben yokmu aday :yikildim::yikildim:
Ara
djseninim
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildimConfusedersii töbee etmedim ben haa yalan :yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
Melek06
dj seninim isledim öss magdurlarıı:yikildim::yikildim:
Ara
djseninim
nasıll ama o çocuğa bayılıyom radyocu Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinfatih yıldırım
koca istiyom Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinDBig Grin
Ara
Melek06
:yikildim::yikildim:ama ben fazla kırılmadım nie gıı:yikildim::yikildim:
Ara
djseninim
:yikildim::yikildim:valla tanımıyon o çocuğu site adı vermek yasak mı :yikildim::yikildim:ona göre vereyim size :yikildim:
Ara
Melek06
son bir filmin son dakikasıdır ölüm gözlerin özlemlerin bir anda şerit gibi gözlerin içinde akmasıdır ölüm azrail nefesini kendi nefesinde hissedip bir meleğin gözyaşlarını dökmektir yapayanlız bir sokak başında sessizce haykırmak bir anda bir acı düşer ya insanın içine o an sevdiğini hatırlamak ağlamak haykırmak umutları umutsuzluk denizin de boğmaktır ölüm işte öyle bir haldeyim şimdi :'(

yüzüm gülsede yüreğim çok acır senden haber almayınca sessizce ağlar gözlerim hüzünlenince:S:S
Ara
Melek06
Çünki Yüzüm gülsede, içim kan ağlar Yeter dedim, akmasın dedim, hepsi nafile Akiyor gözyaşlarım akıyor Acılarıma kat be kat acı katıyor. ...
:S:'(
Ara
djseninim
melek ne oldu yaww
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 12 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 06:14 AM