:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
izmitli_peri
delüüüsen orda kac kısı calıson sahıbı de aksam kadar ordamı basında
Ara
CaNaT
bıyır yok ya tekim ben burada heryerde yalnız takılıyorum yani
bazen babam gelir yanıma bazen arkadaşlar öle onun dışında tekim
Ara
izmitli_peri
hım kendınıze ait valla bende tekım bazen gelıolar ısmaıl abıgıl ama bazen canım sıkılıo net bıle sıkıo muzık dınle oda sıkıo msn de arkadaslarla konus oda bızamnan sonra sıkıo hepsı sıkıo yanı ya bı farklılık olması lazım artık hayatomızda sabah iş aklşam ev offff be ne bu böle Smile Smile
Ara
CaNaT
izmitli_peri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hım kendınıze ait valla bende tekım bazen gelıolar ısmaıl abıgıl ama bazen canım sıkılıo net bıle sıkıo muzık dınle oda sıkıo msn de arkadaslarla konus oda bızamnan sonra sıkıo hepsı sıkıo yanı ya bı farklılık olması lazım artık hayatomızda sabah iş aklşam ev offff be ne bu böle Smile Smile

he bak işte orda aynen katılıyorum sana sabahtan akşama kadar burada akşam evde hayat böle gidiyor hoş ben zaten öle pek çıkıpta dolaşmam ya zaten tek sarmıyo arkadaş felan gelir yada bi yerlerde buluşuruz sohbet muhabbet öle geçer gerçi başkada bişi istemiyorum yeterki onlarla birlikte olayım benim için çok değerli çok kaliteli insanlar çok seviyorum ben arkadaşlarımı valla Smile
Ara
izmitli_peri
bende sevıorum aman sende sen le bu konuda tersız bende dısarda olmayı cok severım gıdıp bıyerlere oturmayı arkadaslarımla olmayı bende severım benım ıcın degerlıler bende onlar ıcın oleyım Smile Smile yalnızlıgı severım bı zaman sonra oda sıkıo
Ara
CaNaT
yalnızlıktan sıkılmak mı 14 yaşında yaptığım şeylerden biri neydi biliyormusun
tam yaz tatiline girmek üzereydik o zaman kendimi eve bi kapattım 3 ay boyunca evden dışarı çıkmadım bırak evi odadan çıkmadım dışarı sadece bakkala felan giderdim o yüzden artık hiç sıkılmam yalnızlıktan fena dağıtmıştım o zaman kendimi ben ya Smile hiç bişişden sıkılmam o yüzden bi oda yeter bana başka bişi istemem sıkıntı mıkıntı kalmaz bende bulurum çünkü kafamda sıkıntıyı giderece k bşi
Ara
izmitli_peri
delümüsün oğlum sen yafff ii kafayı yememıssın Smile Smile
Ara
CaNaT
izmitli_peri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:delümüsün oğlum sen yafff ii kafayı yememıssın Smile Smile

yok dedimya yapacak bişiler bulurum ben kendime diye o zamanda yapacak bişiler bulmayı başarmıştım zaten
Ara
OMERY.TR
insan sevdiğine ama yüreğinden kendinden çok sevdiğine ''seni seviyorum'' diyebilirmi çok rahat bi şekilde? yada o iki sade ama çok anlamlı sözcüğün söylenmesi çok basit mi yoksa çok çok zor mu?
Ara
izmitli_peri
yaaaa bak şöle şifreli konusma gıcık oluorum illa bana sordurtcan ele cvp vercen Smile Smile sorım barı napım merak edıom ne uğraş bulmuştun Smile Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 5 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 04:31 PM