:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
EndLess
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

anladımm sersimmm seniiii ama iyiki öldürmemişsinnnn

bakta şimdi dahada mutlusunnn ve daha iyisi var hayatındaaaa diimii:hihi :hihi

nese abı salla onun hakkında hıc konusmadım sımdıye kadar bundan sonrada konusmayayım

mutluyum suan Confusedmiley17: Confusedmiley17: Confusedmiley17: hersey super
Ara
izmitli_peri
ok cincan anlaştık tekrar memnuun oldum tanıstıgımıza cincan Smile Smile
Ara
CaNaT
ok cincan anlaştık tekrar memnuun oldum tanıstıgımıza cincan he bende memnun oldum

güzeldi be ama hep orada kaldılar lisede çok değiştim zaten ya çok duruldum
ondan sonra Sad
Ara
izmitli_peri
neden ole oldu
Ara
CaNaT
valla 14 yaşında hayatım değşti birden ondan sonrada bu ben oldum ölede kaldık Smile
Ara
Rüya Güzeli
Peki bn tolganın adminin arkadaşıyım o bni moderatör yaptı yazmak bu kdr zormuydu _?
Ara
izmitli_peri
hım cok onemlı nolabılırkı bole hayatını degıstırcek
Ara
CaNaT
değerler değişti birden benim çok değer verdiğim şeyler onlarıda burada çok önemli değil belki ama benim için çok önemli burada herkezle paylaşabileceğimi sanmıyourm o yüzde n bi çocukluktu ama bi insan yüzde yüzlük bir değişimi nasıl gösteririn örneğiyim galiba
Ara
CaNaT
hayatımın geri kalanını ilgilendiren kararların çoğunu o yaşta aldım ve onları yaşamaya uygulamaya çalıştım halada öle devam ediyor
Ara
izmitli_peri
hım anlıorum senı ama ne bılım ınsan ne kadar degıssede ızlerı kalır bırden baska ınsan olmazsın kıhayyatta neler olmuyo kı yarın nolcagı bellemı en iisi ıcınden geldıgı gıbı yasamak kımeyı takmadan gıden ıcın uzulmeye degnmez bazı degerler fvar hayatımızda ama bakıosun kı hepsı bos haketmıolar bunlar ıcın uzulmeye ınen degmıo konu nerden ne lakaya gecdı sayemde aman napım ya ıcımden gelenlerı yazdım Smile Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 15 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 04:33 PM