:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
izmitli_peri
Smile Smile Smile Smile
Ara
PCKoPaT
noLuuurr giiitmeee Sad Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
CaNaT
iyi ben bide sözlüye kalkmamak için attığım taklaları yazayım Smile

sözlüye kalkmaktan ve bana soru sorulmasında nhep nefret ettim kolay kolay da sözlüye kalkmazdım zaten Smile
hep en ön sıralrda otururdum ne olursa olsun hocanın direk gözünün önünde sürekli beni görsün diye görsün ki gözü alışsın Smile böle kolay sorular sorar direk parmak kaldırım felan zor soru sorar parmak kaldırırım bildiğimden değil ama kaldırıyorum gözü alışsın maksat hep başkalrını kaldırıyor öle yine bi zor soru sordu ben yine parmak kaldıryorum başkasına söz verdi bende tabi oh diyorum içimden sonra veriyorum sitemi ya hocam sabahtan beri parmka kaldırıyorum hep başkalarını kaldırıyorsunuz beniş hiç kaldırmıyorsunuz tamam yawrum bi dahakine sende kalkarsın ben o soruyu cevaplamak istiyordum ama diyorum bi dahaki soruyu bana soruyor tabii basit oluyor cevaplıyorum oda ona bi sene yetiyordu bi daha ne parmak ne sözlü not 5 tabiki Smile
Ara
GCLRNFNS
:hihi
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sebeb hala sevmek hemde çok:'(:'(

anladımmmm seniiiii sevmek güseldirr yaaaa unutmak istememek kalbini hala ona saklamak
yüreğindeki kıpırdıyı hissetmekkk keşkee bunlarıı oda bilseee duysaaa ve karşılık verseeeee çok daha güsell olurrrrr duuuuu....Sad
Ara
izmitli_peri
zuhahahahah cok komıksın yaaa sersem ii numara ben ne parmak kaldırıdım nede hoca benı kaldırrıdı nede olsa bılemıycek bozuna zahmet etmesın dıe dusunuodu galıba Smile Smile ama okumayı cok sevrdım devamlı okurdum
Ara
EndLess
gecelerin efendisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:6 seneni yedi diyemiiii öldürcenn bee sersimmmm
:yikildim::yikildim:
sen niye altı sene dayandınnnnnnnn pekiiii:yikildim:

hayır abım altı senemı yedı dıye dıgıl cok se...fsız cıktı 6 sene dayanmadım

ben ılk basta bogucaktım ama gel ıste söz dınlemıyokı Sad Sad Sad
Ara
CaNaT
ya bilmiyorum ama tam cin bi örenciydim ben ya gözler fıldır fıldır nerde bi muzurluk ben orada bide lakap taktıalrdı bana cin ali var ya hani kitap banada cin ercan diyolardı sonrdan o uzun gelince kısalttılar oldu cincan köpek ismi gibi
çağırıyorlardı adiler cincan cincan cincan :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
izmitli_peri
cok gusel ya cıncan bende sana cincan dıyımmı nolur Smile Smile gusel anılar bunlar yasandı bıttı
Ara
GCLRNFNS
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hayır abım altı senemı yedı dıye dıgıl cok se...fsız cıktı 6 sene dayanmadım

ben ılk basta bogucaktım ama gel ıste söz dınlemıyokı Sad Sad Sad

:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

anladımm sersimmm seniiii ama iyiki öldürmemişsinnnn

bakta şimdi dahada mutlusunnn ve daha iyisi var hayatındaaaa diimii:hihi :hihi
Ara
CaNaT
farketmez isim takıntım yok alınmam ben o tür şeylerden ne demek istiyorsan onu de Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 12:45 PM