:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
izmitli_peri
ay canımmmm ya kıyamam ama bak okumussun buz zaman kadar gelmıssın ne gusel bak belcıkayada gıdıcen ne gusel bunları dusun bıde onlar senın meslegını yapmana engel olamazlar Smile Smile
Ara
izmitli_peri
sende benım gıbı yaramazmıssın ya canat valla bende lıse bırdeyken kacıodum sahıle gıdıoduk
Ara
CaNaT
izmitli_peri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ay canımmmm ya kıyamam ama bak okumussun buz zaman kadar gelmıssın ne gusel bak belcıkayada gıdıcen ne gusel bunları dusun bıde onlar senın meslegını yapmana engel olamazlar Smile Smile

ne ben bundan hiç bişi anlamadım ne oldu ne yapmaya engel deil :??
Ara
immortal_life
izmitli_peri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ii ya inşallah hayırlısı olsun kendın ıcın en iis neyse onu yap gıdersen kendıne dıkkat et şimdiden hayırlıs yolculuklar allah yolunu acık etsın kardeşim leyn orda ecnebi gelin getırme bıze sakın Smile Smile

aaa olurmu be abla oraya gidip de ecnebi gelin getirmememk:x hem de en güzelini getirecem ama anam beni öldürür eve sokmaz o başka olay:yikildim: sırf getirmessem annem yüzünden getirmem hehehehhe:yikildim: :KD
Ara
CaNaT
izmitli_peri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sende benım gıbı yaramazmıssın ya canat valla bende lıse bırdeyken kacıodum sahıle gıdıoduk

yok ya ben hiç okuldan kaçmadım lisede felan kredili sistem okudum ben gerek
kalmıyordu kaçmaya boş zamanımız oluyordu zaten
Ara
izmitli_peri
püslükkk leyn bızım türk kıslara nolmus bak onlar senı ıkıgunde boynuzlarlar benden solemsı artık sen ferrarı alar donersın buyuk patron Smile Smile abımlede ole dalga gecıom ama oranın ii yonu maddıyatın ii oluyo abımın cok ii oda ünv mezunu ii bi işi var
Ara
CaNaT
bittimi ya devamı yok heralde he ?
Ara
CaNaT
heee ok anladım şimdi Smile
iyi kardeşim ya hayırlısı olsun ne diyelim umarım mutlu olrusun oraya gidince bizi unutmazsın takılırsın yine duygusuz duygusuz Smile
Ara
izmitli_peri
ya hanı demısya ılkokuldan ünv kadar hocalardan cektım dıe oyuzden dedım yok daha var anılar da aklıma yavas yavas gelıyı Smile Smile
Ara
djseninim
sebeb hala sevmek hemde çok:'(:'(
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 20 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 08:12 AM