:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
CaNaT
oda bişi mi şimdikini dinle o zaman

edebiyatı seviyorum dönem ödevini ondan aldım bi yazarın araştırmasını yapacağız ben gitttim edebiyat hocasının yanına ya hocam bi isim söyleyin de onun araştımrasını yapayım baana halit ziya uşaklıgil dedi ben tabi leyla onu halit ziya yavsaklıgil diye anladım ya dedim halit ziya yavsaklıgilde kim
olm dedi yavsaklıgil değil uşaklıgil dedim hocam pardon yanlış anlamışım millet tabi yerde bu sırada Smile
Ara
immortal_life
ablacım doğru söylüyosun burada sağlığın bile parayla.benim yaşım 20 ama inan ki benimö yaşadıklarımı bir insanın ömrünün ortalaması70 ise o insan bile yaşamamıştır.çok şeyler gördüm ben ve karar verdim benim için hayırlısı belçika olacak diye
anlayacağın bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete
Ara
EndLess
bılemme duruma göre degısır ılk kız arkadasımın resmı bende yok hatta ondan nefret edıyorum bulursam öldürrüm hayatımda kımseden bu kadar nefret etmedım ben 6 senemı yedı Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

ama gerı kalan ların vardır bı köseded hep bende kalıcak

bazılarına

al resımlerını ver mektuplarını dıyorum ödesıyoruz :yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
izmitli_peri
zuhahahahah sersem ii dememiş daha ısmını anlamıon hayatını nasıl arastırcan Smile Smile cok guseldı ya ozledım valla hep kısların sacını yapardım bız deryalımla cok ii anlsırdık arkamızda zeyneple oslem otururdu hep kavga ederlerdı o derdı cam kenarında oturcam oderdı ben otrcam bırbırlerını yerlerdı
Ara
CaNaT
bak bide bu var
tarih dersindeyiz en önde öğrt.masasının önünde oturuyorum ercan dedi bi sınıfı say kaç kişi saydı 45 hocam dedim dedi bi daha say bakalım hocam dedim 46 olm dedi saydıkça artıyor bi daha say saydım 46 he bu sefer doğru dedi
hocam ya ben ne yapayım koyunlar yerinde düzgün durmuyor ki Smile
Ara
immortal_life
ne talihsizli ya bana adam gibi bi hoca düşmedi ağlayacam hocalardan ilkoulda başladım çekmye ta ki üniversite yıllarına kadar
Ara
izmitli_peri
ii ya inşallah hayırlısı olsun kendın ıcın en iis neyse onu yap gıdersen kendıne dıkkat et şimdiden hayırlıs yolculuklar allah yolunu acık etsın kardeşim leyn orda ecnebi gelin getırme bıze sakın Smile Smile
Ara
djseninim
vallla ne yırtarım ne geri veririm ancak bakıyom videolara fotolara ölee gidiyoBig GrinBig Grin
Ara
GCLRNFNS
6 seneni yedi diyemiiii öldürcenn bee sersimmmm
:yikildim::yikildim:
sen niye altı sene dayandınnnnnnnn pekiiii:yikildim:
Ara
GCLRNFNS
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vallla ne yırtarım ne geri veririm ancak bakıyom videolara fotolara ölee gidiyoBig GrinBig Grin

sebeb ne mutlu olmakmı

onu unutmayı istememekmiii

merak ettimmSmile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 05:08 AM