:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
izmitli_peri
hım hayırlı olsun ya ne işi allah yolunu acık etsın
Ara
immortal_life
allah razı olsun peri. tekstille ilgili bir iş teklifi.Yanlış anlama ama izmitli peri artık türkiyede yaşanmıyo yaşam şartları gittikçe zorlaşıyor.ben de bu nedenle belçikaya gidiyorum.ama iyi yapıyorum ama kötü yapıyorum bilmiyorum.ama gidiyorum.
Ara
CaNaT
kopya çekmeye çalıştığımız zamanları anlatayım biraz bari

meslek bilgisi derdindeyiz bizim bi hoca var garip bi adam
ne kimse ders dinliyor nede bişi yapıyor herkez ayrı telden çalıyor bizde bişi anlamıyoruz tabi benim bi dosyam vardı arsında bi sürü müsfette kağıt felan ben bütün ders notlarını yazmısım tabi oturduk şimdi sıralara herkez tek oturuyor ben başladım şimdi baka baka yazmaya benim önümdeki bana bakıyor onun önünde oturan çocukta benim önümde oturana bakıyor bakışa bakışa yazdık sınav bitti hoca sonuçları açıklıyor en önde oturan 97 benim önümdeki 95 ben aldım 93 tabi itiraz ettim yani ben nasıl 93 alırım diye
gittim hocanın yanına hocam 93 vermişsiinz bana evet dedi ne olmuş ya hocam bunlar benden yüksek nasıl alır ben deftere ne yazdırdıysanız aynen yazdım valla olm eksik yazmışsındır dedi ee dedim onlar bana baktı benden yüksek aldı bu nasıl oluyor eee onlar tam yapmış sen yapmamışsın demekki dedi arkadaşlara soruyorum olm benden farklı bişi mi yaptınınz nasıl benden yüksek aldınız hala anlamadım onlarda anlamadılar ama öle oldu kısa kısa anlatıyorum yoksa çok uzayacak böle bişi olmuştu bi kere Smile
Ara
izmitli_peri
benım de mıllı guvenlık dersı var bıtane bınbası gırıodu derse kaan dıye yakısklı adma dı her hafda 3 kısıye konu verıodu hafdaya onun dersınde anlatıcaktık bende onun dersının bıgun oncesı nobetcıydım calısamadım zaten hıc calısmıodum da sonra ders gunu geldıu dedım hocam calısamdım nobetcıydım dedı bu engel deıl zorla kaldırdı okuttu kıtabı uyuz olmustum bıde kaan hoca vardı edebıyatcı genc dı yıl sonunda derylımların notunu 4 den 2 ye ındırmıstı benım notumu ıondırmemıstı bı oda cok komık dı 4 kızdık sınıfda 3 ne 2 verdı bı benım notumu dusurmemıstı deryalım hatırladınmııı ne gusel gunlerdı ya Smile Smile
Ara
izmitli_peri
yaşın daha 20 bu yasdamı ii ya hayırlısı olsun ne dıyım umarım rahat edersın seversın abım fransada benım maddıyat acısından gusel ama dıokı hafda sonları heryer kapalı buraları özluyo ama maddıyat olarak buralarda gecım olmaz yasanmıo artık sağlıgın bıle parayla
Ara
CaNaT
ya bizimde bi pckopat bi albay güvenlik dersine giren adam tam bi manyaktı askeri usulde disiplin gıkımız çıkmıyordu valla serefsiz bide dövüyodu tabi bizde tırsıyorduk sözlüye kaldıracak bizede laf sokmasın die çalışyım derse kaldırdı afferim 92 dedi geç yerine eeh dedik iyi yırttık kelimesi kelimesine istiyor ezberleyeceksiniz illa diyo bide e biraz atlamışız tabi yine iyi kurtulduk deidk oturduk yerimize sınavda iyi geçince nasılsa kalmam dedim ikinci kez sözlüye kaldırdı tabi çalışmadım atıyorum kafadan lafı koydu tabi ulen i*ne 92 nemi güvendin çalışmadın dimi dersine defol gözümün önünden ben tabi rezil bi şekilde def oldum Smile
Ara
immortal_life
valla bizim de bi hoca var dı? allah kimseye vermesin algoritma hocasıydı. beni dersten bıraktı onun yüzünden okuldan oldum
Ara
izmitli_peri
zuhahaaha cok komık kaybol gozum gormesım tirbiyesızzzz nasıl bı duygu defolmak Smile Smile şimdi ben lıseye yenı geldım kımse benı tanımıo baska okuldan gelmıstım oraya ama okul baslangıcıydı bıde herkes bırbırını tanıodu hep okulun mahalesındekı kısıler gelmısler lıseye zaten 4 sınıf vardı sonra ben buraya gıttım bı suru kısıden teklıf aldım bıde benım saclarım bıde bızamanlar kırmızı gozlıukler vardı bı zaman lar bayagı modaydı onlardan vardı cok teklıf aldım Smile Smile deryalımla ayrı sınıflardaydık bıde bırbırımızden hıc hoslanmıoduk tanımıoduk da zaten ama cok sınır oluyoduk lıse 2 de aynı sınıfa dustuk samımı olduk sonra hep beraberız şuan cok cok ii arkadasız allah bozmasın
Ara
GCLRNFNS
bence artık o devir kaspandı arkadaşlarrr yani fotoğraf alma devri nedenide teknolojinin ilerlemiş olması gerçi bende geçmişte aldım iki tane falan ama ne oldu bilmiyorumm geri vermek bence saçmalıktır eğer güsel bi ayrılmaysa bu onu gerçekten çok üser ama kötü bi ayrılıksa bi yere koyarsın zaten kendiliğinden kaybolup gider ama şimdi tlf a çekiyozz resmini eğer aşıksak zaten kalır ve daima bakarsın hatta birileriyle bile paylaşma isteği duyarsın bu sevgilim diye ama bitmiş bi aşksa tlf dan silersin kimseylede paylaşmassın zaten kimsede yoktur hayatında resmim ne oldu diyeee bu benim görüşüm arkadaşlarımmm sevgiler saygılarrrr herkesleeeeeereee.....SmileSmile
Ara
izmitli_peri
hocalarla da armız iidi bı ilyas hocamız vardı 4 kızdık hepımıze lakap takmıstı bana huzunlu kıs dıodu deryaya takılıodu zuhahhaa bı gun elınde bıskuvı vardı deryay verıodu bıze vermedı pis artık bılmıorum derya az kopya cekmıoduk yaaa hep derya ceker bız yararlanırdık Smile Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 18 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 04:11 PM