:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
deryalım
izmitli_peri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sadece şakaydı ben ele bişey yaparmıyım hadı deryalım olsa yapar kurdun onune senı atar ordan da kacar Smile Smile yok benım canım arkadasım ii yureklıdır

bıyırrr neeyyyyyyyy duyamadım kader bişimi dedin Confusedmiley16:
Ara
izmitli_peri
okumuyolar yazık valla acıorum hallerıne bı ınsan nasıl kendını bukadar kucultur ya belkıde aılesı onu ne zorlukla okutuo onlara borcları var okumaları lazım okumuycaksan gıtme kardesım okuyan ınsanlarında hakkını yeme soytarılık yapcaksan dışarda bı suru soytarı var bıde ozentı var bız genclerde yazık oluyo
Ara
izmitli_peri
aaaa ganga gelmıs ya canat benı gaza getırıo ben demedım o zorla dedırttı Smile Smile canat cvp versene leyn perı mahsum ben hatalıyım cezam neyse cekerım desene nirdesın canat nirdesın Smile Smile
Ara
lazmurat
bn geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmfatihe25wg.jpg

.
Ara
deryalım
eger ona karşı içimde hiç bişi kalmamışsa yırtar atarımm caartttt diyeeee:yikildim: :yikildim:
ele gözelde kıyarımm kii :yikildim: :yikildim:
Ara
izmitli_peri
h.g Smile Smile sattınmı bişeyler barı musterıye
Ara
lazmurat
ayipsinn bir kamera ve fare sattimmmmmm
Ara
CaNaT
deryalım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bıyırrr neeyyyyyyyy duyamadım kader bişimi dedin Confusedmiley16:

he senin hakkımda atıp tutuyordu bende yok diyorum deryalım iyidir öle yapmaz yok bi türlü laf anlatamadım bacına Smile Smile
Ara
deryalım
izmitli_peri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:aaaa ganga gelmıs ya canat benı gaza getırıo ben demedım o zorla dedırttı Smile Smile canat cvp versene leyn perı mahsum ben hatalıyım cezam neyse cekerım desene nirdesın canat nirdesın Smile Smile

neyse hadi affettim sizi şimdi gider ayak kan çıkarmıyımm :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
CaNaT
lazmurat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayipsinn bir kamera ve fare sattimmmmmm

farenin türü ne hamster mi ?
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 06:44 PM