:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
HiqhVolume
spagetti%2520and%2520meat%2520sauce_367x300.jpgbuyrun domates soslu makarna (dn akşmdan kalma Tongue)
Ara
lazmurat
bn kaçr muşteri geldi bi bakimmmmm 10 sonra gelirimmm byyyyyy

1579354689hn0.jpg
Ara
CaNaT
he bak sen işine çabuk ol
Ara
CaNaT
izmitli_peri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yo sanmam gırer ıkıncı oğretımde olsa gırer bence Smile Smile sankı gencler cok ii puan alıolarda taban puanı 300 müş napıolar bunlar ya iice cıvıttılar Smile Smile ünv kazanamayan bı ınsan acıktan okuyamaz canım evde nasıl calıssık konulara yabancı zaten acık oğretım dersanelerıde almıs basını gıdıo mali konuda ee gıdmeyen napcak kalır oturu yerınde

yok emin değilim ya öle diye biliyorum ben sadece girenlere sormak lazım aslında valla okuyuncada ben pek bişi değişeceğine inanmıyorum ama etiket meselesi gerek yani
Ara
izmitli_peri
dogrudur çoğu bosda ya torpıl olcak torpıl olmadan olmuyo bugune bakarsan ogretmenlıklrede bıle artık bolumler ayrıldı en cok aranan matemetık tarıh edebıyat bunlar cogunlukda aranıo kactane acıkda var cogu hoş cıkıoda dogu dıye gıtmeyenler var beden egıtımı oğretmenlerını goruyoz acıkda hade gusel bı bolum oku avukatlık işde bankacılık ama puanlar havada ucusuyo kım nereye gırecek
Ara
CaNaT
valla aşağı tükür sakala yukarı tükür bıyığa deyiyor onun için pek fazla yapılacak bişi yok çok iyi olanlar zaten aradan sıyrılıyor bazı şeyleri iyi düşünmek gerek onun için sonuçta 4 yıl az bi zaman değil
Ara
PeTeTonG
tolga herkez bi açıklama bekliyor arkadaşım Big GrinBig Grin
Ara
izmitli_peri
evet hayırlısı olsun herkes için Smile Smile ama hoş çoguda okumaya gıtmıo ya neyse Smile Smile
Ara
PCKoPaT
ainen... Cool
Âh be.
Ara
CaNaT
dimi bide o tarafı var tabi onada yapacak bişi yok okul düzenleri buna müsait çünkü beniz kuzen okuyor marmara ünv. vlla okuyup okumadığını bile anlamıyoruz gidiyor ama Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 7 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 06:25 PM