:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
PCKoPaT
PaSCHaM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Walla Esracım Maglum yaz Kumsal ısıl ısıl o yuzden Olsa Gerek Yonetım Kumsalda Big Grin
:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Âh be.
Ara
CaNaT
perilerde düşer düşmezmi yoksa Smile ya ne yapayım aklıma o geldi öle yazdım
karalamaya çalıştık bişiler işte iyi kötü kitap çıkaracak değiliz ya canım sadece buradakiler bilir onuda ookuyanlar fazla kimse bilmez yani merak etme Smile sakar peri Smile alın bunada şimdi sen Smile
Ara
izmitli_peri
hiç de bıle ben sakar deılım kesın arkadan sen itmişsindır :yikildim: :yikildim: bılıorum zaten cekemıosun benı :yikildim: :yikildim:
Ara
CaNaT
yok be ben o sırada çadır kuruyordum olurmu öle şey sakına derya ayağını kaydırıyor olması he bak dikkat et onun ipiyle kuyuya inilmez diyen sendin Smile
yok bendim ama olsun olabilir herşey mümkündür Smile Smile ben niye itiyormuşun deryadır o derya
Ara
izmitli_peri
olsun sen kaşla göz arasında ne yapıp edıp itmişsındır Smile Smile anladım sız deryalımla iş birliği yaptınız ayağımı kaydırıonuz :'( :'( bana nasıl kıydınız haınler inşallah o cadır basınıza düşer bozulur bıdaha kurmak zorunda kalırısınız bu sıcak da
Ara
CaNaT
kim benmi deryalımla iş birliği yapacam yok be daha neler oda kim oluyor SmileSmile
biri beni durdursun yaw biraz fazla coştuk galiba Smile Smile
Ara
lazmurat
hoooooooooooooooooooooooooooooooooo
Ara
CaNaT
sanada hoooooooooooooooooooooooo kardeş hoş geldin buyur Smile
Ara
lazmurat
hosbuldukkk kardeşimmmm nbrrr
Ara
izmitli_peri