:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
CaNaT
ya duygusuz tatilde diye maxi geyiğe bi konu açmıştım onu diyordum potu da orada kırmışım farkında olmadan
Ara
izmitli_peri
sen byend i tanıyomusun kı hım bı bakım resıl senı Smile Smile kıme cekmıssın bılmem kı bana cekmadıgın kesın de Smile Smile
Ara
CaNaT
yo valla tanımıyorum banamı benziyor yoksa Smile neden sana çekmediğim kesinde de dedinkine valla anlamadım fransız kaldım ben ya SmileSmile
Ara
izmitli_peri
elesıne baktım yorum yaptım konular damarıma basdı da Smile Smile ya şaka yaptım zaten canım sıkılıo sacmalıorum
Ara
CaNaT
he valla benim de canım çok sıkılıyor bugün vakit nasıl geçecek bilmiyorum hiç
bi konu at ortayada konuşalım be sende rahatlarsın bende Smile
Ara
izmitli_peri
ne solıyım kı boş hayat işde hep aynı şeyler ya tabı sıkılırız bak sen bana uy uzaya gıdelım hava değişikliği olur gelıomusun bıletlerı alıcam bak Smile Smile
Ara
CaNaT
gidiş dönüş mü düşünüyorsun sadece gidiş mi yoksa ya acıkırsam molada yoktur şimdi orada Smile
al bakalım bi denede bana
Ara
izmitli_peri
ya pis konuşma benle nıye maxi geyık de bana yorum yapmadın Smile Smile vazcaydım senı goturmuyom yok sana uzay muzay otur calış işini yap ben tek gıder gelırım orda yemek yenılecek yer yoktur evde ben borek falan zeytın peynır dometes gotururum malum ac kalmıyım Smile Smile
Ara
CaNaT
izmitli_peri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya pis konuşma benle nıye maxi geyık de bana yorum yapmadın Smile Smile vazcaydım senı goturmuyom yok sana uzay muzay otur calış işini yap ben tek gıder gelırım orda yemek yenılecek yer yoktur evde ben borek falan zeytın peynır dometes gotururum malum ac kalmıyım Smile Smile

nasıl yorum yapmadım sen duygusuz tatildeyi okumadın heralde ondan diyorsun bunu dimi Smile
Ara
izmitli_peri
hım yenı okudum okumamıstım cok gusel olmuş ya ama benı nıey dusuruyon ya Smile Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 14 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 08:50 AM