:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
EndLess
faruk abı sen buna akıl verdın yaa bu olanıda kaybettı fazla yukleme oldu buna ne deıgını bılmıyo:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
Melek06
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:faruk abı sen buna akıl verdın yaa bu olanıda kaybettı fazla yukleme oldu buna ne deıgını bılmıyo:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
:?? :?? Confusedmiley15: Angry Angry Angry Angry Angry cokmu komikConfusedmiley35:
Ara
EndLess
pardon kusuruma bakma özür dılerım yanlıs kelımeler kullandım tekrar özür dılerım
Ara
HiqhVolume
ya peki nie üsrkli yemk bulaşk çamaşr olaylarına giriosnkii :S
Ara
HiqhVolume
ya bsde bilmiosak Tongue
Ara
Gulguzeliii
PaSCHaM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yırtar atarım her zaman yaptıgım gıbı... Ama artık yapamıyom.. Yaşlandık artık..

nasıl yanı artrık yaslandık bak sen..bende zaten resmı olmaz onun ıcın hıcbısey yapamam...
Gulguzeliii
PaSCHaM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yaşalndık derken Artık Sevgılım var Eskı Dıye Bısey yok Omrumun Sonuna kadar Gulguzelımııı Sevıcem Demek Oluyo... ewet ama Ben ıstısnayım Benım bı torba resmım var cunku Big GrinBig Grin

tesekkur ederım askım bende omrumun sonuna kadar sevıcem senı...dogru sen ıstısnasın cunku benım bıtanemsın...eskılerle ısım olmaz..cunku onlar gecıcı hefestı cnm benım..
HiqhVolume
bn bugece karr verdm uyumicm die blrsnz delimsn sen nie uyumuyn die ama uyumucm işte uyumick oln varsa konuşalblrz
Ara
iLLeth.!
kederlendin galibaBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
HiqhVolume
yok bu gece mutluyum Big Grin yanii daha doğrusu normalm Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 08:06 AM