:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ZeNabiN
d€n!z kısı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bide bende warBig Grin:yikildim:bulduq birbirimisi:yikildim:
onu ben alcam için bana yardım etsin dimiTongueBig Grin:yikildim:

ewt arkadaşım tencere kapak misalisiniz. Allah yardımcın olsun zor yaaa
Ara
ZeNabiN
d€n!z kısı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende wampir karısı oldumBig GrinBig Grin:yikildim:

yakıda sende bizden olursun arkadaşım. mutluyum...:Smile :Smile :Smile
Ara
d€n!z kısı
ZeNabiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yakıda sende bizden olursun arkadaşım. mutluyum...:Smile :Smile :Smile
ben zaten sizdenimBig GrinBig Grin:yikildim:
ZeNabiN
niçin akşam gelmedin hanfendi . bende sayıyorum sayıyorum kim eksik yaff diyorum. senin yüsünden 20 ev fazla dolaştım. o mert olacak eşine sööle seni unutmadan gelmesin tmm mı arkadaşım
Ara
d€n!z kısı
ZeNabiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:niçin akşam gelmedin hanfendi . bende sayıyorum sayıyorum kim eksik yaff diyorum. senin yüsünden 20 ev fazla dolaştım. o mert olacak eşine sööle seni unutmadan gelmesin tmm mı arkadaşım
o diğer sefgilisiyle beraberdiBig Grin:yikildim:
ZeNabiN
d€n!z kısı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o diğer sefgilisiyle beraberdiBig Grin:yikildim:
:yikildim: :yikildim: :yikildim: ama ben seni seviyorum arkadaşım sööleyelim seni getirsin. öpürlerini sevmiom ben:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
d€n!z kısı
ZeNabiN Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: :yikildim: :yikildim: ama ben seni seviyorum arkadaşım sööleyelim seni getirsin. öpürlerini sevmiom ben:yikildim: :yikildim: :yikildim:
canım arkadaşım mujcxxWinkdımam söyleyin:yikildim::yikildim:
ZeNabiN
bende seni mujcxxx. arkadaşım ben sölerim . sende başında iki dıdı yaparsın olur bu işBig Grin
Ara
ZeNabiN
tabii o dıdı deiil dırdır olucak ma nese idare et
Ara
eRCi
konu yanlış bölümü açıldığından taşınmıştır...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 12 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 10:37 AM