:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
deryalım
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:adem burda değil ki yanlış yerde arıyorsun atının yanındaydı o tımar lıyordu atı SmileSmile

zuhuhuuuuu:yikildim: :yikildim: :yikildim: adem anca bu işe yararBig GrinBig Grin
Ara
CaNaT
deryalım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:zuhuhuuuuu:yikildim: :yikildim: :yikildim: adem anca bu işe yararBig GrinBig Grin

yavaş yavaş sus kızmasın şimdi bide bize SmileSmile
Ara
izmitli_peri
bencede adem nerdesın leyn bak arkandan konuşuyolar ben olsam döcverdım Smile Smile
Ara
CaNaT
aaa peri ispiyonlama sende hemen bizi şimdi yaw olmuyor benki
sana her durumda destek oldum benki .............valla başka bişi de gelmedi aklıma fazla bişi yapmamışım demekki senin için Smile Smile Smile
Ara
izmitli_peri
bencede adem özellıkle canat ı döv Smile Smile yok yok kıyamam kıyamam ben arkandayım korkma Smile Smile
Ara
CaNaT
izmitli_peri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bencede adem özellıkle canat ı döv Smile Smile yok yok kıyamam kıyamam ben arkandayım korkma Smile Smile

ya ne yapalım be zamanla oda olur sen yine feda etme bizi kurdun kuşun önüne atıpta tırsarım zaten Smile
Ara
HiqhVolume
izmitli_peri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ohhh aslımıza bak denızde ne gusel kıs benım yerımede gır iice yan Smile Smile ben calısom

tmm cnm sen iste yetrkide yandm zatn yancaam kdr körlştm
Ara
Rüya Güzeli
Big GrinBig GrinBig Grin yha bide moderatör olucam görüceksin oldummu bi acı kahveni içerim yazdı. bi 5 dk sonra msj attı moderatör oldum die şaştım kaldım bunun içinde bişey war yrn sabah ortaya çıkar yrn öderim dedim Big Grin bide ne dese begenirsiniz kahve içmek için nerde oturdugumu ciddi ciddi soruyo Big Grin şeytan dio git inadına modern-atör ol Big Grin
Ara
d€n!z kısı
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bana nie pm atmadı bu Big Grin

heraL bni direk Admin sandı :yikildim:
benide admin karısı sandı heralBig GrinBig Grin:yikildim::yikildim:
PCKoPaT
hey aLLaaam :yikildim:
Âh be.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 10 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 07:01 AM