:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
CaNaT
oldu canım da biraz bekleyeceksin yalnız makina soğuk Smile
ısınsın hemen ayarlıyacam sana bi dene Smile
Ara
izmitli_peri
yok be yaf şaka şaka ben bele rahatım yanlıs karısıanım yok bunu şunu gıyme dıyenım yok ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ne gusel onlamı ugrascam oda cekıp gıtcen bıgun nede olsa hıc ugrasmaya degmez Smile Smile
Ara
CaNaT
eee sanada kimse dayanmaz zaten böle dersen gitsin diye mi uğraşıyorsun sende insanoğluda hiç kadir kıymet bilmiyor be yaww
Ara
CaNaT
burayıda sulukule ye çevirmişsiniz ne bu ya eline mendili alan burayamı geliyor ne anlamadım ki bakın şimdi bende ağlıyacam Sad
Ara
deryalım
hee yavvv papucumunnnn rakçısı rakçısıııBig GrinBig Grin
papucumun satanistiiBig GrinBig Grin
Ara
CaNaT
deryalım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hee yavvv papucumunnnn rakçısı rakçısıııBig GrinBig Grin
papucumun satanistiiBig GrinBig Grin

stoppppppppppppp yavaş git yaw burada hız yapmak yasak yayalara dikkat etsene biraz otoban mı sandın burayı bastıkca bsıyorsun Smile Smile
Ara
izmitli_peri
onlar bılmıo kıymet ben yeterınce fedakarım hem ıkıgunlukaşklarla işim olmaz sınırlendım bak Smile Smile
Ara
CaNaT
izmitli_peri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ıkıgunlukaşklarla işim olmaz sınırlendım bak Smile Smile

he eski mevzular diyorsun

ben ne demiştim :
gelen gider seven gider giden gider hayat böyledir işte birileri gelir birileri gider

ben yanımdakilere bakıyorum kim var kim yok diye boşver ne için sinirleniyorsun kine du bi başka konu bulayım ben bari Smile

zaten mendil de yok yanımda böle şeyler söyleyince gözlerim puslanıyor da Smile
Ara
deryalım
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:stoppppppppppppp yavaş git yaw burada hız yapmak yasak yayalara dikkat etsene biraz otoban mı sandın burayı bastıkca bsıyorsun Smile Smile
tüstümm konuşmuyom sizleeeSad
yazmıycam artık size...Tongue
Ara
CaNaT
deryalım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tüstümm konuşmuyom sizleeeSad
yazmıycam artık size...Tongue

yok be gel gitme
hani yayaların öncelik hakkı vardıya o bakımdan şey ettim yani kem kümm felan filan anladın sen onu işte Smile Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 07:29 PM