:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
izmitli_peri
alçek benı ıstemeyenı bende ıstemıyorum askını kalbıme kalbımıde mezara gomecegım bu gece sakın benı durdurmaya kalkma dınlemıycegım gururumla oynadı ben fakır ama gururlu bayanım Smile Smile
Ara
deryalım
tavvvvv...
süpürgende al get gara torpağaBig GrinBig Grin
Ara
izmitli_peri
hele anbunun lafına tüstüm bende senı ıstemıom aman elımı sallasam ellısı hıhhh devamsızzzz asıl sen süpürgende al get kıymet bılrılerse sakın pişman olup dıonme senı affetmıyecgım nerıman Smile Smile canat sende bana destek cıksana hayın ınsan Smile Smile
Ara
CaNaT
deryalım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tavvvvv...
süpürgende al get gara torpağaBig GrinBig Grin

vay be ne duygusuzlar şu dünyada
Ara
CaNaT
izmitli_peri Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Smile Smile canat sende bana destek cıksana hayın ınsan Smile Smile

yaw bırak şu zengin ama duygusuzu sana başkasını bakacaz artık bundan zaten bişi olmaz bide onun dırdırınımı çekecen şuna baksana burnu tavana değecek neredeyse :yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
izmitli_peri
tımam bak sam guvenıorum bunu terk edıorum şımarık zengın bebesı ben anadolu çocuğıyam oğlım Smile Smile ayrı dunyaların ınsanlarıyık Smile Smilecanat elı yuzu duzgun olsun
Ara
deryalım
sen anadolu rakçısındır bilirim ben seni kederBig GrinBig Grin
an buna terkediyomuş ben çoktan senden istifa ettim beeBig Grin
neyen bekliyonki sen beni daha torsukkkkBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
CaNaT
oyyy oyyy oyyy ben eli yüzü düzgününü nerden bulayım burada
yazısı düzgün olan birisine bakayım ama istersen +rap i yüksek olan felan he olmazmı ? Smile Smile
Ara
CaNaT
deryalım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen anadolu rakçısındır bilirim ben seni kederBig GrinBig GrinBig Grin

he kesin bilirsin sen papucunun rakçısı dimi aynı zamanda :yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
izmitli_peri
ya gıdın be ıkınızde tüsüm sızsınız papucumun rakcıları oşştt Smile Smile canat yazısı gusel olanda olar fark yapmaz Smile Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 10 Ziyaretçi
  Tarih: 05-13-2024, 05:39 PM