:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
ѕqρα кJмя
Herkes Buraya Forumdan ??kaca?? vakit ho??akal?n desin(?steyenwink.gif)
Ara
p£r!k!z!
heheh bende yapmıştım Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin heheh olur ben derim
Ara
AdAmIn1i
iyi FikirBig Grin
Ara
YARGIÇ
arkadaşlar ben çıkıom hoşçakalın ehehehheheheheBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
gardaşlarım öpüldünüs aynen en yürekten byyyyyyyyyy Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
toxique_lierre&b.b.k
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkada?lar ben ??k?om ho??akal?n ehehehheheheheBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
garda?lar?m ?p?ld?n?s aynen en y?rekten byyyyyyyyyy Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
yilmaz,yilmis gordum seniBig Grin nereye bea..benide goturConfusedmiley29:
Ara
EYVALLAH
ellerine sağlık çokgh güsel yapmışın........
Ara
YARGIÇ
toxiqu?_li?rr?&b.b.k' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yilmaz,yilmis gordum seniBig Grin nereye bea..benide goturConfusedmiley29:

yokk be y?lmak asla olmaz bizde valla eve gidiyom yatacam d??arday?mda :yikildim:
sen gelirsen konu?maktan sabaha kadar yine uyuyamam ama istersen buyur gel valla kap?m?z her zaman a??k Confusedmiley14: Confusedmiley14:
Ara
p£r!k!z!
herkese ii geceeler bende kaçıom yoruldum Big Grin
herkese bol muhabbetlerrr çawwbala ?=)))
Ara
toxique_lierre&b.b.k
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yokk be y?lmak asla olmaz bizde valla eve gidiyom yatacam d??arday?mda :yikildim:
sen gelirsen konu?maktan sabaha kadar yine uyuyamam ama istersen buyur gel valla kap?m?z her zaman a??k Confusedmiley14: Confusedmiley14:
kiyamam sanaConfusedmiley13: bende cikmaliyim,problemler bitmiyor..biraz cozum uretmeliConfusedmiley24: sen gel de yardim et,yilmaz savasciConfusedmiley14: destek bekliyorumConfusedmiley9:
Ara
YARGIÇ
toxiqu?_li?rr?&b.b.k' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kiyamam sanaConfusedmiley13: bende cikmaliyim,problemler bitmiyor..biraz cozum uretmeliConfusedmiley24: sen gel de yardim et,yilmaz savasciConfusedmiley14: destek bekliyorumConfusedmiley9:

valla matematik d???nda bir ?ok probleme ??z?m ?retmekte elimden geleni yapar?m......yapabilece?im bir?ey olursa her zaman.....Confusedmiley9:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 8 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 09:08 AM