:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Garip Sohbetler
CaNaT
vay kardeş bumudur yani ne olacak kaptır gelsin hepsini dert ettiğin üzüldüğün şeye bak Smile Smile
Ara
CaNaT
yooooo bizim kisi arkadaşın zor durumdayken yardımına koşma hesabı
bizde ayrı gayrı yok iyi gün dostu değilim olamamda zaten karakterime ters be yaw Smile Smile dünyadaki tüm servetini kaybet mühim değil ama dostunu arkadaşını kaybetme onun yerine yenisi gelmeyebilir dimi ama
Ara
deryalım
canat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yooooo bizim kisi arkadaşın zor durumdayken yardımına koşma hesabı
bizde ayrı gayrı yok iyi gün dostu değilim olamamda zaten karakterime ters be yaw Smile Smile dünyadaki tüm servetini kaybet mühim değil ama dostunu arkadaşını kaybetme onun yerine yenisi gelmeyebilir dimi ama

haklısın sana tüm kalbim ,benligim ,ayaklarım ,kollarım ,gözüm ,kaşımla katılıyorummBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
izmitli_peri
evet onemlıdır dostluk onu kaybetmemk gerkıor bı kere kırıldmı tamırı zor oliyi Smile Smile
Ara
CaNaT
deryalım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:haklısın sana tüm kalbim ,benligim ,ayaklarım ,kollarım ,gözüm ,kaşımla katılıyorummBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ver coskuyu ver gazı gazla çalışıyoruz zaten Smile Smile
valla orada olsam muhakkak yardım edrdim de elim uzanmıyor yetişemiyorum bi türlü kusura bakmazsın artık Smile
Ara
deryalım
biraz daha uzatsan yetişirsin aslında hadi neyseBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
CaNaT
deryalım Adlı Kullanıcıdan Alıntı:biraz daha uzatsan yetişirsin aslında hadi neyseBig GrinBig GrinBig Grin

valla zorluyorum zorluyorum olmuyor ııııhhhııııııııııııııııııııııııııı cıks malesefe canım ya
Ara
izmitli_peri
canat kacma işden bahaneye bak hele kıs bacım gel sen buraytada bı nescafe ıcek nede olsa xcanat calsıo Smile Smile
Ara
CaNaT
yuh be sizde amma yüzsüzmüşsünüz yaw insan bi dşünmen yeter der bütün işi bıraktınız kahve içiyorsunuz elemi buraya yazıyorum ahanda yazdım alacağınız olsun bakem Smile Smile
Ara
deryalım
alacagımız olsunda ercan verecegimiz olmasınBig GrinBig Grin
2 dk kahve içtim gözxüne battım demi:'(
zaten janım sıkıldı...gitsemmi siteden miteden ne yapsam:'(
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 14 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 12:15 PM